Czemu w weekendy rynek zamiera po 22.00? „Niektórzy aktywnie informują policję”

Dyskusja dla wiadomości: Czemu w weekendy rynek zamiera po 22.00? „Niektórzy aktywnie informują policję”.


  • Bolesławiec (hjJ87), 2021-07-03 17:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mój kumpel zaszczepil sie bo pracuje w szpitalu- po miesiacu załapał covida . Leżał 4 dni jak dętka. Więc niewiem czy działa ta szczepionka. ....

  • Bolesławiec (hjJ87), 2021-07-03 17:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jesli chodzi o rynek godz otwarcia . To powinni chociaż w piatek i sobota miec otwarte do 24tej

  • anonim (AreUuN), 2021-07-03 19:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W weekendy rzadko gdzie w mieście jest cisza nocna, albowiem wracająca z imprez gówniarzeria drze ryje na cały regulator.

  • ... (ALxJUp), 2021-07-03 19:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Inteligentny gość (A8svbY) napisał(a):

    Wyliczenia matematyczne mówią jasno że w szczycie 4 fali (październik) będzie po 15-20 tyś zachorowań, hospitalizacja na poziomie 25-30tys.

    Ja jestem realistą i wiem jak pandemia jest groźna, wirus mutuje, będą kolej fale, osoby zaszczepione nie będą dotyczyć.

    A to ciekawe co opowiadasz, kontynuuj :-) .

  • ... (ALxJUp), 2021-07-03 19:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Inteligentny gość (A8svbY) napisał(a):

    Wyliczenia matematyczne mówią jasno że w szczycie 4 fali (październik) będzie po 15-20 tyś zachorowań, hospitalizacja na poziomie 25-30tys.

    Ja jestem realistą i wiem jak pandemia jest groźna, wirus mutuje, będą kolej fale, osoby zaszczepione nie będą dotyczyć.

    Podstaw mnie do wzoru matematycznego i wylicz moja datę śmierci ! Dla ułatwienia powiem : nie przestrzegam żadnych zaleceń, nie szczepie się ! Dla ułatwienia powiem, że byłem kilka razy "przeziębiony" w okresie "plandemii" . Podejmij wyzwanie i wylicz kiedy umrę matematyku :-) .

  • Wieśniak (vkJKY), 2021-07-03 20:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mieszkam na wsi ale nie dzwonię na policję że sąsiad w nocy kosi zboże albo orze pole, chociaż rano muszę wstać do pracy.Dobrze że ci ludzie jeszcze tu nie mieszkają bo sąsiad miałby problem ;)

  • Inteligentny gość (A8svbY), 2021-07-03 20:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ... (ALxJUp) napisał(a):

    Podstaw mnie do wzoru matematycznego i wylicz moja datę śmierci ! Dla ułatwienia powiem : nie przestrzegam żadnych zaleceń, nie szczepie się ! Dla ułatwienia powiem, że byłem kilka razy "przeziębiony" w okresie "plandemii" . Podejmij wyzwanie i wylicz kiedy umrę matematyku :-) .

    Nie ironizuj sobie ok? zbyt poważny jest to temat, zbyt wiele ofiar covid pochłonął i ciągle zabiera. Skomplikowane modele matematyczne w tych czasach pozwalają wyliczyć kiedy nadejdzie kolejna fala, w Polsce wiemy że w połowie sierpnia. Zresztą sam minister zdrowia to potwierdził, a kto zna się na zdrowiu lepiej niż on? no właśnie.

  • Reklama

  • plandemia (ALxJUp), 2021-07-03 20:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Inteligentny gość (A8svbY) napisał(a):

    Nie ironizuj sobie ok? zbyt poważny jest to temat, zbyt wiele ofiar covid pochłonął i ciągle zabiera. Skomplikowane modele matematyczne w tych czasach pozwalają wyliczyć kiedy nadejdzie kolejna fala, w Polsce wiemy że w połowie sierpnia. Zresztą sam minister zdrowia to potwierdził, a kto zna się na zdrowiu lepiej niż on? no właśnie.

    To przyśpiesza, bo wcześniej pisałeś, że październik :-) . Daj znać jak do Bolesławca przyjdzie pierwsza fala, żebym nie przegapił !

  • Inteligentny gość (A8svbY), 2021-07-03 20:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
    plandemia (ALxJUp) napisał(a):

    To przyśpiesza, bo wcześniej pisałeś, że październik :-) . Daj znać jak do Bolesławca przyjdzie pierwsza fala, żebym nie przegapił !

    Czytanie ze zrozumieniem się kłania ...

  • anonim (hjJM3), 2021-07-03 20:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svTT) napisał(a):

    W Rynku chcą mieć spokój? To niech zoobaczą co dzieje się przed Dino Żabce Tesco na J.P

    Albo park Waryńskiego czy też Bonina. Istny rozp...l ale tylko w ryneczku mieszkają jacyś specjalnej troski i musi być cichutko a na resztę miasta c..ja władza kładzie zarówno Piotrek jak i SM i polycja

  • plandemia (ALxJUp), 2021-07-03 20:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W sumie fajnie, że nadejdzie ta 4 fala. Znowu przez telefon załatwię sobie 6-7 miesięcy zwolnienia na które frajerstwo będzie pracować :-) . Dzieci będą dopilnowane, na świadectwie czerwony pasek :- ) . Zaszczep się trzecią dawką , żebyś miał siłę na mnie pracować. Od ogłoszenia "plandemii " pobieram kasę a nie muszę nic robić. Wcześniej po tygodniu zwolnienia ZUS uzdrawiał a teraz pozwala na kilku miesięczne wczasy na koszt frajerów :-). Sczepień i siły życzę. Oby "plandemia" trwała jak najdłużej a do emerytury czas szybko mi zleci :-) .

  • anonim (ANymHN), 2021-07-03 21:11 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ... (ALxJUp) napisał(a):

    Podstaw mnie do wzoru matematycznego i wylicz moja datę śmierci ! Dla ułatwienia powiem : nie przestrzegam żadnych zaleceń, nie szczepie się ! Dla ułatwienia powiem, że byłem kilka razy "przeziębiony" w okresie "plandemii" . Podejmij wyzwanie i wylicz kiedy umrę matematyku :-) .

    15.03.2022 r.

  • plandemia (ALxJUp), 2021-07-03 21:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANymHN) napisał(a):

    15.03.2022 r.

    No i super, to jest odpowiedź na miarę ministra Niedzielskiego !

  • Co? (qnBv1), 2021-07-03 21:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Inteligentny gość (A8svbY) napisał(a):

    Jest pandemia, restauracje powinny być czynne max do 18, w PL jest mutacja delta i delta plus, bądźmy czujni, wirus tylko czeka na nasze błędy w zachowaniu dystansu i nie noszeniu maseczek.

    Takich baranów jak ty powinno sie izolować i leczyć, nawet pałą

  • Inteligentny gość (A8svbY), 2021-07-03 22:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Co? (qnBv1) napisał(a):

    Takich baranów jak ty powinno sie izolować i leczyć, nawet pałą

    Grozisz mi?

Reklama