Czemu w weekendy rynek zamiera po 22.00? „Niektórzy aktywnie informują policję”

Dyskusja dla wiadomości: Czemu w weekendy rynek zamiera po 22.00? „Niektórzy aktywnie informują policję”.


  • anonim (e3Jr3K), 2021-07-03 13:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ón rządzi 2 dekady i rozkłada rączki...nie wie co z fantem zrobić? Może ktoś młodszy da sobie z tym fantem radę?

  • anonim (vkJJG), 2021-07-03 13:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czemu? A dlaczego w weekendy Istotne.pl także "zamierają"?

  • anonim (vkchv), 2021-07-03 13:54 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Inteligentny gość (A8svbY) napisał(a):

    Zaszczepieni jeżeli już zachorują przechodzą covid łagodnie, bez potrzeby hospitalizacji. Również znikoma jest emisja wirusa na inne osoby. Niezaszczepieni prosta droga pod respirator. Z faktami oczywistymi naprawdę ciężko dyskutować, tak jest i koniec kropka.

    Wstęp do restauracji / klubów / kin / teatrów powinni mieć tylko zaszczepieni.

    Osobiście znam osoby które zachorowały po zaszczepieniu . Bzdurą jest również to że te zaszczepione osoby nie przenoszą wirusa , przenoszą i stanowią zagrożenie dla innych jak wszyscy . Prawda jest też to że po szczepieniu prawie każdy bez względu na wiek źle się czuje albo źle to przechodzi , ci którzy chcieli już dawno się zaszczepili teraz reszta społeczeństwa już widać że nie chce się szczepić , szczególnie ludzie młodzi ceniący sobie wolność w przeciwieństwie do dziadków po 80 czy nawet po 90 lecieli jeszcze jesienią pytać o szczepionki bo w tv mówili że trzeba i że to na pewno jest bezpieczne . Przyjdzie nowy wirus nowe warianty i okaże się że twoja szczepionka na nie nie działa ... I zabawa zacznie się od nowa . Ludzie stworzyli wirusa i mieli już gotową szczepionkę i to ludzie kontrolują światowa pandemię i co sobie byś nie wstrzyknął albo w ramach kwarantanny dla bezpieczeństwa schował się w szafie w zamkniętym domu na pół roku to nic to ci nie da . Pandemia będzie trwać tak dulgo jak będą tego chcieli ci którzy ją kontrolują.

  • Kanadyjka (Aakw2e), 2021-07-03 13:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Demiurg (e5DfKp) napisał(a):

    Ja wariuję ze szczęścia że żyć mi przyszło w Bolesławcu za czasów "komuny". Pod aniołkiem była zbiórka stałych bywalców, w środku ciasno jak cholera, w "pikiełku" ciężko oddychać, na fotelu kubełkowym siedziało się w dwójkę, a czasami do kompletu dziewczyna. Butelka wina Mistella, Calabres lub Malaga wystarczała na 10-12 osób ale ważne było istnienie w grupie ! Liczyło się, w tamtych czasach, BYĆ a nie istniało pojęcie MIEĆ. Szanowaliśmy się, było ciężko, bidnie ale solidnie.

    To byly najlepsze lata za naszego czasu szkoda bo tak piekne czasy juz nie wroca.

  • Mmm (AHe9zA), 2021-07-03 14:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Inteligentny gość (A8svbY) napisał(a):

    Ponieważ czym później tym ludzie pozwalają sobie na za dużo, zmniejsza się dystans społeczny, wirus ma wtedy raj do rozsiewania się. BEZWZGLĘDNIE powinny wrócić maseczki wszędzie przez całą dobę. Co do szczepienia i obaw ... tu chodzi o to żeby uniknąć lockdownu zabójczego dla gospodarki, a tak się stanie jak nie będą ludzie się szczepić. Dopóki ty i tobie podobni tego nie zrozumiecie, wirus nadal będzie zbierał żniwo i zabijał ludzi, trzeba niestety myśleć za was.

    Czy ty czytasz co piszesz ? ... " czym później tym ludzie pozwalają sobie na za dużo, itd ". Mamy XXI wiek a nie średniowiecze. Już Ci napisałem. Nie chcesz to nie wychodź z domu ale pozwól żyć innym. Lockdown nie zależy ode mnie ani od Ciebie. Będzie ogłaszany wtedy kiedy będzie potrzebny do realizacji planów tych, którzy tą pandemię stworzyli. Jestem przekonany, że nawet gdyby 80% społeczeństwa zostało zaszczepionych to kolejne fale i lockdowny będą się pojawiać. I proszę nie myśl za mnie bo myślenie najwyraźniej sprawia Ci problem.

  • Kanadyjka (Aakw2e), 2021-07-03 15:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Mmm (AHe9zA) napisał(a):

    Czy ty czytasz co piszesz ? ... " czym później tym ludzie pozwalają sobie na za dużo, itd ". Mamy XXI wiek a nie średniowiecze. Już Ci napisałem. Nie chcesz to nie wychodź z domu ale pozwól żyć innym. Lockdown nie zależy ode mnie ani od Ciebie. Będzie ogłaszany wtedy kiedy będzie potrzebny do realizacji planów tych, którzy tą pandemię stworzyli. Jestem przekonany, że nawet gdyby 80% społeczeństwa zostało zaszczepionych to kolejne fale i lockdowny będą się pojawiać. I proszę nie myśl za mnie bo myślenie najwyraźniej sprawia Ci problem.

    On ma chory mozg i nic nie pojmoje.

  • xc (ALxJUp), 2021-07-03 16:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przecież "Misiu" na dni Bolesławca daje dyspensę i hulaj dusza piekła nie ma. Wtedy nie musi dogadywać się z mieszkańcami ?

  • Reklama

  • xc (ALxJUp), 2021-07-03 16:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Inteligentny gość (A8svbY) napisał(a):

    Ponieważ czym później tym ludzie pozwalają sobie na za dużo, zmniejsza się dystans społeczny, wirus ma wtedy raj do rozsiewania się. BEZWZGLĘDNIE powinny wrócić maseczki wszędzie przez całą dobę. Co do szczepienia i obaw ... tu chodzi o to żeby uniknąć lockdownu zabójczego dla gospodarki, a tak się stanie jak nie będą ludzie się szczepić. Dopóki ty i tobie podobni tego nie zrozumiecie, wirus nadal będzie zbierał żniwo i zabijał ludzi, trzeba niestety myśleć za was.

    Przecież na Nowogrodzkiej znają już nawet date 4 fali :-). Pamiętaj jak nie staniesz dupa z tyłu. Znaleźli sposób rządzenia społeczeństwem przy użyciu ogłupiania i strachu, jest to skuteczne więc czerpią z tego korzyść. Jesteś tego dobitnym przykładem.

  • Inteligentny gość (A8svbY), 2021-07-03 16:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kanadyjka (Aakw2e) napisał(a):

    On ma chory mozg i nic nie pojmoje.

    Uwielbiam takie komentarze, proszę o więcej.

    :-*

  • Inteligentny gość (A8svbY), 2021-07-03 16:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
    xc (ALxJUp) napisał(a):

    Przecież na Nowogrodzkiej znają już nawet date 4 fali :-). Pamiętaj jak nie staniesz dupa z tyłu. Znaleźli sposób rządzenia społeczeństwem przy użyciu ogłupiania i strachu, jest to skuteczne więc czerpią z tego korzyść. Jesteś tego dobitnym przykładem.

    Wyliczenia matematyczne mówią jasno że w szczycie 4 fali (październik) będzie po 15-20 tyś zachorowań, hospitalizacja na poziomie 25-30tys.

    Ja jestem realistą i wiem jak pandemia jest groźna, wirus mutuje, będą kolej fale, osoby zaszczepione nie będą dotyczyć.

  • Inteligentny gość (A8svbY), 2021-07-03 16:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vkchv) napisał(a):

    Osobiście znam osoby które zachorowały po zaszczepieniu . Bzdurą jest również to że te zaszczepione osoby nie przenoszą wirusa , przenoszą i stanowią zagrożenie dla innych jak wszyscy . Prawda jest też to że po szczepieniu prawie każdy bez względu na wiek źle się czuje albo źle to przechodzi , ci którzy chcieli już dawno się zaszczepili teraz reszta społeczeństwa już widać że nie chce się szczepić , szczególnie ludzie młodzi ceniący sobie wolność w przeciwieństwie do dziadków po 80 czy nawet po 90 lecieli jeszcze jesienią pytać o szczepionki bo w tv mówili że trzeba i że to na pewno jest bezpieczne . Przyjdzie nowy wirus nowe warianty i okaże się że twoja szczepionka na nie nie działa ... I zabawa zacznie się od nowa . Ludzie stworzyli wirusa i mieli już gotową szczepionkę i to ludzie kontrolują światowa pandemię i co sobie byś nie wstrzyknął albo w ramach kwarantanny dla bezpieczeństwa schował się w szafie w zamkniętym domu na pół roku to nic to ci nie da . Pandemia będzie trwać tak dulgo jak będą tego chcieli ci którzy ją kontrolują.

    Co za bzdury, jedyne objawy po szczepieniu to ból ramienia w miejscu ukłucia, nie znam osób które miały ciężkie powikłania, a że otaczam się tylko inteligentnymi i wykształconymi osobami to dużo z nich się zaszczepiło, proszę nie siać paniki.

  • olkk872 (anwYW), 2021-07-03 16:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Inteligentny gość (A8svbY) napisał(a):

    Co za bzdury, jedyne objawy po szczepieniu to ból ramienia w miejscu ukłucia, nie znam osób które miały ciężkie powikłania, a że otaczam się tylko inteligentnymi i wykształconymi osobami to dużo z nich się zaszczepiło, proszę nie siać paniki.

    Daj mu spokój, to wybitny specjalista od chorób... rano czerpie wiedzę siedząc na kiblu i oglądając tik toka

  • Inteligentny gość (A8svbY), 2021-07-03 16:46 Cytuj Zgłoś nadużycie
    olkk872 (anwYW) napisał(a):

    Daj mu spokój, to wybitny specjalista od chorób... rano czerpie wiedzę siedząc na kiblu i oglądając tik toka

    Prawda. W tym kraju objawili się nagle znawcy medycyny, specjaliści od chorób zakaźnych, specjaliści od szczepień, jeszcze nawet jak nie było szczepionki na rynku to oni wiedzieli że będzie szkodliwa i zabójcza, to nawet jest zabawne jak Polacy znają się na wszystkim lepiej niż ludzie którzy zajmują się tym zawodowo. Jest to oczywiście groźne ponieważ sianie takiej propagandy o szkodliwości szczepienia powoduje że coraz mniej osób chce się szczepić bo są podatne na takie bzdury foliarzy. Osobiście nie znam osoby która zmarła po szczepieniu natomiast znam osoby które umarły na covid. Wszystko w temacie gdzie.

  • Mmm (AHe9zA), 2021-07-03 17:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Inteligentny gość" to biedny człowiek z kompleksem Boga. Tylko on ma rację i żadna argumentacja do niego nie dociera. Do tego brak umiejętności logicznego i samodzielnego myślenia. Oto mały, sfrustrowany człowieczek, któremu pranie mózgu zrobiły media i poczta pantoflowa. Żal mi Ciebie "inteligentny gościu". Dużo zdrowia życzę.
    A co do tematu Rynku i zamykania lokali o 22 to Ci co tam mieszkają wiedzą, że mają mieszkania w centrum miasta. Jak ktoś szuka ciszy i spokoju to niech się wyprowadzi na peryferia, na wieś lub do lasu. Najzabawniejsze jest to, że na policję dzwonią osoby, które 20-30 lat temu same urzędowały w "aniołku", "toscanie", "starówce" czy "sawannie" i darły mordę przez pół nocy wracając do domu. Teraz to starsi ludzie, którzy potrzebują ciszy i spokoju ale zapomnieli jak sami się zachowywali.

  • Donald z bazin (ALxaNu), 2021-07-03 17:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Inteligentny gość (A8svbY) napisał(a):

    Co za bzdury, jedyne objawy po szczepieniu to ból ramienia w miejscu ukłucia, nie znam osób które miały ciężkie powikłania, a że otaczam się tylko inteligentnymi i wykształconymi osobami to dużo z nich się zaszczepiło, proszę nie siać paniki.

    Jeżeli tylko ból to z powodu długiej igły, jeżeli nie ma się innych objawów, to otrzymano placebo a nie szczepionkę

Reklama