Protest na bolesławieckim rynku już dziś, o godzinie 17:00

Dyskusja dla wiadomości: Protest na bolesławieckim rynku już dziś, o godzinie 17:00.


  • Jasnowidz (A7bU9h), 2021-12-19 12:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sprawa wiceministra Łukasza Mejzy, publikacja na temat ochroniarzy Jacka Kurskiego wożących jego żonie kanapki, czy piątkowy artykuł w “Gazecie Wyborczej” o składaniu fałszywych zeznań w postępowaniu prowadzonym po wypadku Beaty Szydło, to prawdziwa kumulacja złych newsów o obozie rządzącym. Do tego dochodzą podwyżki stawek za prąd i gaz oraz ciągnący się konflikt z Komisją Europejską, skutkujący wstrzymaniem na kolejne pół roku pieniędzy z Funduszu Odbudowy. Władza musiała coś zrobić, żeby ten splot informacyjny przeciąć przed świętami Bożego Narodzenia. Postawiono na uderzenie w najważniejszego polskiego sojusznika, czyli Stany Zjednoczone. Prawo de facto wywłaszczające Discovery wróciło do Sejmu i walec legislacyjny Prawa i Sprawiedliwości uchwalił “lex TVN”.Według medialnych doniesień, wszystko odbyło się w dużej tajemnicy. Szeregowi posłowie PiS dowiedzieli się z mediów, co przygotowała na piątkowe popołudnie Nowogrodzka. W piątek była głosowana ustawa budżetowa na 2022 r., więc władza wiedziała, że na najważniejsze głosowanie w roku zjedzie cały PiS razem z przystawkami i dlatego wrzucono “lex TVN”.

    W Sejmie oczywiście pojawił się Jarosław Kaczyński. Prezes PiS z zasady nie udziela komentarzy mediom, które patrzą władzy na ręce, ale chyba miał świadomość tego, że sprawa jest poważna i zdobył się na odpowiedź na pytanie na sejmowym korytarzu.

    Dziennikarka “Gazety Wyborczej” zapytała o “lex TVN” – Po co skok na wolne media? W czym przeszkadzają panu takie media jak TVN? – zawisło w Sejmie pytanie. – W niczym mi nie przeszkadza. TVN się nie zmieni – odparł Jarosław Kaczyński.

    Teraz wszyscy czekają na ruch prezydenta Andrzeja Dudy a ten z pewnością odeśle ustawę do psseudotrybunału Julii Przyłębskiej !

  • Jan (aWFa7), 2021-12-19 12:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Choć twarze wciąż te same, to akurat ten protest zasługuje na poparcie nas wszystkich...

  • anonim, 2021-12-19 12:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niedzielę to ja spędzam z rodziną.

  • anonim (Areije), 2021-12-19 12:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo PiS!!! Skończyła się wreszcie Magdalenka i Okrągły Stół.

  • qwerty (A8sv5H), 2021-12-19 12:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Po ostatnim nawoływaniu za przyjęciem imigrantów z Białorusi temu towarzystwu już dziękuję. Mojego głosu nie macie.

  • pobożny (A7bU9h), 2021-12-19 13:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    pisowscy nieudacznicy i złodzieje boją się prawdy !

  • Jgryh (ALxPJH), 2021-12-19 13:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie idę, zimno jest

  • Reklama

  • anonim (ANymWc), 2021-12-19 13:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    UWAGA !:(zmoderowano)

  • anonim (ANUdIB), 2021-12-19 13:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
    pobożny (A7bU9h) napisał(a):

    pisowscy nieudacznicy i złodzieje boją się prawdy !

    chya platforma co boi się stracić nadzór nad "prawdą"

  • Mariusz (ANymTo), 2021-12-19 13:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niestety to nic nie da ....Płaczę nad tym że to walka o nic. Nie mamy wpływu na NIC! Poddać się? .Sumienie nie pozwala, ale co robić??Putin robi co chce, i będzie robił ...Trzyma Europę za jaja!!! .Niestety ! Mieliśmy okazję zabłysnąć w latach 2000. Nie skorzystaliśmy. Szkoda.

  • anonim (ANymWc), 2021-12-19 13:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    O taką wolność chcecie walczyć??? Wycinając to co wam pasuje !!! Obłuda!!!

  • Zorka (hjJ2h), 2021-12-19 13:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    O 17 nie mogę. Mam siłownię

  • Rafalinho (AE7pMF), 2021-12-19 13:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Hop sasa hop sasa

  • anonim (ANymWc), 2021-12-19 14:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    17.00 pokaz klaunów.

  • anonim (woCUh), 2021-12-19 14:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
    pobożny (A7bU9h) napisał(a):

    pisowscy nieudacznicy i złodzieje boją się prawdy !

    (zmoderowano hejterski komentarz)

Reklama