465 tys. zł na bezdomne zwierzęta, także te po wypadku. Rada podjęła ważną uchwałę

Dyskusja dla wiadomości: 465 tys. zł na bezdomne zwierzęta, także te po wypadku. Rada podjęła ważną uchwałę.


  • anonim (A8svzI), 2022-01-27 12:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Znacznie więcej jak na cały sport w mieście, oczywiście chodzi o dotacje dla klubów sportowych.

  • anonim (hjJ8c), 2022-01-27 13:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Teraz psy i koty są ważniejsze niż ludzie. Nie są ważne kluby sportowe. Kiedyś jeździł rakarz i wyłapywal bezdomne psy, teraz każdy pies ma właściciela, niech dba o nie. Bezdomne psy i koty roznoszą zarazki, nikt nie zwraca na to uwagi.

  • anonim (e5BIad), 2022-01-27 13:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJ8c) napisał(a):

    Teraz psy i koty są ważniejsze niż ludzie. Nie są ważne kluby sportowe. Kiedyś jeździł rakarz i wyłapywal bezdomne psy, teraz każdy pies ma właściciela, niech dba o nie. Bezdomne psy i koty roznoszą zarazki, nikt nie zwraca na to uwagi.

    Dla mnie ważniejszy taki kot czy pies niż ludzie z tak wąskim horyzontem myślowym jak Ty .

  • Krzysztof (hjJh5), 2022-01-27 14:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (e5BIad) napisał(a):

    Dla mnie ważniejszy taki kot czy pies niż ludzie z tak wąskim horyzontem myślowym jak Ty .

    Dokładnie w 100% popieram przedmówcę.

    Zwierzęta wartościowsze niż ludzie.

    Zwierzęta mają mnistwo uczuć, tylko ludzie tacy właśnie nie potrafią tego dostrzec i nie chcą dowiedzieć się co zwierzę ma nam do przekazania.

    Jesteśmy ludźmi i musimy myśleć, takie zwierzę wiadomo dużo nie rozumi ale mimo wszystko zwierzęta są bardzo mądre. Dlatego musimy pomagać naszym małym przyjaciołom. Odwdzięczą się dawaniem nam szczęścia i miłości przez wiele wiele lat :)

  • Xxx, 2022-01-27 19:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bardzo dobra decyzja,trzeba pomóc zwierzęta.Jest duzo ludzi ,dobrych dodam,ktorzy dokarmiają bezdomne psy i koty.Jestem pełna szacunku.

  • anonim, 2022-01-28 08:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo, bardzo dobra decyzja. Uważam jeszcze, ze w naszym mieście również któraś lecznica weterynaryjna powinna być otwarta 24/7.

  • anonim, 2022-01-28 09:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Koniecznie również w Bolesławcu. To błąd, że tylko Nowogrodziec.

  • anonim, 2022-01-28 09:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Moja sąsiadka z działki powiedziała kiedyś, że lepiej obcować z psem niż z mężem pijakiem. A wiedziała, co mówi. To tak do wiadomości tych, którzy deprecjonują zwierzęta.

  • anonim, 2022-01-28 10:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svzI) napisał(a):

    Znacznie więcej jak na cały sport w mieście, oczywiście chodzi o dotacje dla klubów sportowych.

    Zesr.la się bieda i płacze..

  • anonim (qW9IX), 2022-01-28 14:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Psiak najlepszym przyjacielem człowieka.

  • Hektor (qW9Uo), 2022-01-28 15:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kot i pies jest zwierzęciem udomowionym przez czlowieka, dlatego jesteśmy mu winni opiekę. Pozdrawiam wszystkich wolontariuszy:-)

  • Sasha (1nyZL), 2022-01-29 07:06 Cytuj Zgłoś nadużycie


Reklama