Protest w Bolesławcu – Ani Jednej Więcej!

Dyskusja dla wiadomości: Protest w Bolesławcu: Ani Jednej Więcej!.


 • czart (VBit6), 2021-11-08 12:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Adam (A5jSZm) napisał(a):

  To nie rządzącym chodzi o to , żeby naród był skłócony tylko opozycji. Stacja tvn24 przez całą dobę judzi i podżega do protestów. Niech najpierw nagrają protestujący siebie co wykrzykują, potem to wysłuchają parę razy. Uważacie, że rząd możecie wyzywać, opluwać, a jak o was napisze się to obraza. Wstydu nie macie za grosz. Coraz mniej przychodzi ludzi na wasze marne show, które ma służyć w robieniu fermentu, a policja nie ma co robić i musi pilnować waszych pseudo protestów i wrzasków. Pewnie będziecie wrzeszczeć jeszcze 11 listopada i nie uszanujecie święta odzyskania niepodległości. Spójrzcie na wasze transparenty co na nich wypisujecie. Brak zainteresowań, nie ma co zrobić z czasem to idą wrzeszczeć. To wrzeszczcie dalej i tak została was już licha grupka, bo każdy widzi o co chodzi w tych waszych protestach.

  dzięki że oglądasz przez całą dobę tvn24!!!!!!

 • anonim (vkDjc), 2021-11-08 12:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Anna () napisał(a):

  Nie rozumiem, po co obrzucacie się Państwo - niektórzy - obraźliwymi komentarzami. Czy to wyznacznik tzw. bolesławieckiego czy społecznego poziomu? Czy w Waszych Rodzinach też tak źle się traktujecie?
  Osobę o nicku "Jan" przestrzegam, że na wniosek policji administrator musi udostępnić adres IP komputera, z którego był wysłany obraźliwy dla nas - uczestników wczorajszego protestu - komentarz: "ciemnogród", Radziłabym Ci, Janie, ważyć słowa.... Coś, co robisz, jest karalne.
  Przecież rządzącym o to właśnie chodzi, aby naród był skłócony.
  Działajmy mądrze i solidarnie - mimo światopoglądowych różnic.
  Wszystkich uczestników wczorajszego protestu serdecznie pozdrawiam i ślę wyrazy szacunku. To tragedia nie tylko pani Izabeli i pani Anny, ale tysięcy kobiet, o których zaczęli mówić głośno polscy ginekolodzy (polecam dzisiejszą wypowiedź pana Suskiego na Onecie). Pamiętajmy, to tragedia także Rodzin kobiet, które odeszły! Trauma, z którą bardzo trudno sobie poradzić. Osoby z Rodziny przechodzą przez fazę szoku, nierzadko przez zespół stresu pourazowego, depresję, wywiązują się różnorakie zaburzenia (np. lękowe). Leczenie jest długie i kosztowne. Współczucie dla wszystkich Rodzin, które przeszły przez tak niewyobrażalną stratę.....

  !!!

 • ABC (AnwXJm), 2021-11-08 13:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy matki tych "wyzwolonych" nie powinny mieć prawa do usunięcia już urodzonej ciąży?

 • anonim (A8svzI), 2021-11-08 13:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  TK o r z e k a:

  Art. 4a ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 7 stycznia 1993 r. o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży (Dz. U. Nr 17, poz. 78, z 1995 r. Nr 66, poz. 334, z 1996 r. Nr 139, poz. 646, z 1997 r. Nr 141, poz. 943 i Nr 157, poz. 1040, z 1999 r. Nr 5, poz. 32 oraz z 2001 r. Nr 154, poz. 1792) jest niezgodny z art. 38 w związku z art. 30 w związku z art. 31 ust. 3 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.
  A do wszystkich tu o plujących się nawzajem proszę o zapoznanie się z Art. 4a ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 7 stycznia 1993 r. o planowaniu rodziny, ochronie.

 • anonim (ANuXTM), 2021-11-08 14:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ABC (AnwXJm) napisał(a):

  Czy matki tych "wyzwolonych" nie powinny mieć prawa do usunięcia już urodzonej ciąży?

  Nie istnieje coś takiego jak "urodzona ciążą". Legalna aborcja to świadome macierzyństwo, to dzieci chciane, kochane, to szczęśliwe, spełnione mamy i ojcowie (w większości, nie chcę idealizować). Naprawdę w imię religijnego fundamentalizmu chcesz, by nieszczęśliwe kobiety były przymuszane do rodzenia niechcianych dzieci? Zmuszane jak inkubator, co się go wykorzystuje do utrzymania płodu? Do rodzenia dzieci już czujących, dzieci potrzebujących miłości, której nie dostaną? Miłości, której żadna religijna fundamentalistka z frazesami w ustach i pustosłowiem im nie zapewni? Naprawdę? Takiego nieszczęścia chcesz na świecie?

Reklama