COVID-19: 2 zgony, 58 zakażeń i 1916 osób na kwarantannie w powiecie bolesławieckim

Dyskusja dla wiadomości: COVID-19: 2 zgony, 58 zakażeń i 1916 osób na kwarantannie w powiecie bolesławieckim.


  • ZK Polska, 2021-11-06 13:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jestem za wysyłaniem niezaszczepionych na urlopy bezpłatne.
    Ja sobie odpocznę a zaszczepieni niech zaiwaniają poczwórnie.

  • Yytyff (woCxG), 2021-11-06 14:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zaszczepić się na głupotę choć dla niektórych jest zapuzino

  • Igor (aWFam), 2021-11-06 15:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To wcale nie tak dużo ociemniałych w tym kraju, niedowiarków i internetowych naukowców. Wg sondaży korporacji i sieci handlowych takiej ciemnoty powinno być u nas ok 90%, a jednak niezaszczepionych jest poniżej 50%, dziwne.....

  • anonim (wo9JA), 2021-11-06 15:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Zaszczepiony (vkDgx) napisał(a):

    Wprowadzić obowiązkowe szczepienia, czas najwyższy na zdecydowane kroki.

    Jak najbardziej popieram. A dla antyszczepionkowych gamoni kara więzienia- to przez nich tyle zgonów i pandemia ma się dobrze.

  • anonim (wo9JA), 2021-11-06 15:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ZK Polska () napisał(a):

    Jestem za wysyłaniem niezaszczepionych na urlopy bezpłatne.
    Ja sobie odpocznę a zaszczepieni niech zaiwaniają poczwórnie.

    Urlopy? Wszystkich niezaszczepionych wywalić z pracy na zbity pysk. Na szczęście coraz więcej firm pozbywa się takich szkodników.

  • ., 2021-11-06 16:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Zaszczepiony (vkDgx) napisał(a):

    Wprowadzić obowiązkowe szczepienia, czas najwyższy na zdecydowane kroki.

    Człowieku, służba zdrowia nie chce się szczepić. Czy myślisz, że duża część lekarzy i pielęgniarek to folarze ?

  • anonim (euuDzK), 2021-11-06 16:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wprowadzić stanowczy obowiązek szczepienia.

  • Reklama

  • Zaszczepiony (vkDgx), 2021-11-06 16:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (euuDzK) napisał(a):

    Wprowadzić stanowczy obowiązek szczepienia.

    Te przygłupy antyszczepy w kolejce po swoją dawkę to byłby piękny widok. Marzę o tym.

  • Zaszczepiony (vkDgx), 2021-11-06 16:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
    . () napisał(a):

    Człowieku, służba zdrowia nie chce się szczepić. Czy myślisz, że duża część lekarzy i pielęgniarek to folarze ?

    UJ mnie obchodzą foliarskie teorie spiskowe.

  • ZK Polska, 2021-11-06 16:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (wo9JA) napisał(a):

    Urlopy? Wszystkich niezaszczepionych wywalić z pracy na zbity pysk. Na szczęście coraz więcej firm pozbywa się takich szkodników.

    Dobrze mówisz. Niech mnie wywalą a później zapłacą odszkodowanie.
    Zaszczepieni wtedy norma produkcyjna x8 za inflacyjną czapkę śliwek :)

  • anonim, 2021-11-06 17:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnBfN) napisał(a):

    Od kiedy weszły dzienniki elektroniczne, pokoje nauczycielskie są zamieniane na klasy

    Bzdura

  • ., 2021-11-06 21:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Zaszczepiony (vkDgx) napisał(a):

    UJ mnie obchodzą foliarskie teorie spiskowe.

    Jesteś zaszczepionym panikarzem, który nadal boi się covid. Do psychiatry zalękniony człowieczku psychice podatnej na manipulacje :-)

  • ., 2021-11-06 21:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Zaszczepiony (vkDgx) napisał(a):

    UJ mnie obchodzą foliarskie teorie spiskowe.

    A mnie nie interesują pandemiczne teorie. Gdzie te tysiące trumien na ulicach, które pokazywano w TV na terenie Włoch jak zaczęto propagandę strachu ? Podobno kostnice i cmentarze nie wyrabiały. Jak widać Rząd PiS zaradził tragedii no i ogólna liczba zgonów w kraju spadła pomimo zarazy :-)

  • redaktor (hjJ0I), 2021-11-06 21:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Zaszczepiony (vkDgx) napisał(a):

    Dodatkowo wprowadzić paszporty szczepionkowe, bez nich zakaz wstępu do sklepów, pubów, pkt usługowych, do miejsc pracy, czas działać bo będzie za późno.

    Dodał bym jeszcze , żeby kamieniować niewiernych , tych co nie chodzą do kościoła no i tych co nie wpuszczają księdza po kolędzie. Kara chłosty dla tych co wrzucają monety na tacę zamiast banknotów no i więzienie dla tych którzy nie oglądają TVP.

  • Heniek (ALOcJ7), 2021-11-06 22:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Proszę nie spierać się z antyszczepionkowcami bo takowi zawsze po zasadniczej szkole zawodowej swój rozum mają, no chyba, że dzięki litości swojego wykładowcy, głównie dla hecy, uzyskali coś więcej, czego efekty widać po Ich wypowiedziach w tym temacie.
    Przecież oczywistym jest, że im głupszy Naród tym lepiej dla Rządzących, a Rządzący to nie tylko Rząd ale Pracodawcy, Właściciele korporacji czy sieci handlowych.
    Ludu nasz Ludu jaką krzywdę Ci Twój Wykładowca kiedyś uczynił.... .

Reklama