A dlaczego zdalnie?
Zobacz, o czym zdecydują miejscy radni podczas marcowej sesji
Dyskusja dla wiadomości: Zobacz, o czym zdecydują miejscy radni podczas marcowej sesji.
-
-
Maseczki zniesienie wszyscy pracują w normalnym trybie tylko urzędy dalej zamknięte.Urzednicy to dopiero pany.Oni są dla nas i pracują za nasze pieniądze ,czas się otworzyć
-
Od 28 do roboty letnie koniec laby nieroby.
-
Radni zdecydują... :)
Koń by się uśmiał. -
Oczywiście nie za darmo siedzą bo gdyby to było społecznie ani jeden by tam nie siedział podobnie jak Córka Dudy mi doradzała oczywiście społecznie .
-
Zadecydują jak się nachapać bardziej , które wakaty i kim obsadzić , jak pomóc w podjęciu decyzji o wymeldowaniu się z miasta , sprzedaży nieruchomości i kupnie nowej pod Wrocławiem , co tam podatki , utrzymamy się z parkingów , jak jeszcze umiejętniej obrzydzić egzystencje w tej norze , uaktualnienie bazy kolesiów , itp. :)))))
-
Ambitny plan Sesji, same sprawozdania,które można przesłać mailem..hi,hi
-
A może redakcja nie wie jak nazywa się Przewodniczący Rady Miasta że nie wymienia jego nazwiska
-
anonim (AE7Fgp) napisał(a):
Pokaż cytatA może redakcja nie wie jak nazywa się Przewodniczący Rady Miasta że nie wymienia jego nazwiska
Bo to wogóle wstyd pisać. Powinni zmienić starego dziadka na dużo młodszą osobę która coś zróbi dla tego miasta
-
Może lepiej nie wymieniać?
-
anonim (AreUq9) napisał(a):
Pokaż cytatMoże lepiej nie wymieniać?
Wstyd pisać wystarczy mieszkańców spytać jakie mają zdanie...
-
Radni nie mają pojęcia co się w mieście dzieje ,np.parkingi przed marketami, za które złodziejska firma pobiera opłaty.
-
W miescie ogólnie panuje syf i bajzel .... wystarczy przejść przez miasto ... nikt nie porządkuje terenów na osiedlach ani przy marketach .... teren przy byłym Tesco to jakaś parodia .... śmieci latają stadami .... czy zarządca terenu nie powinien zadbać o czystość wokół budynku???? teren przy budowlance to już jakaś tragedia, połamane krzaki, drzewa, sterty butelek i szkla ..... osiedla na j.pawla i gałczyńskiego totalny syf ..... gdzie jest spółdzielnia i zarzadcy budynków?????
-
Wiceminister Piontkowski został zapytany w Radiu Zet o liczbę uczniów z Ukrainy w polskich szkołach. „Mamy informacje na koniec tygodnia o stu kilkunastu tysiącach uczniów z Ukrainy, zapisanych do polskiego systemu edukacji” Przewidujemy dodatkową dotację na dziecko ukraińskie w przedszkolu. Będzie to prawdopodobnie ok. 5 tys. zł – oświadczył w poniedziałek wiceminister edukacji i nauki Dariusz Piontkowski.
Czyli kolejne bonusy za przyjęcie Ukraińca.
-
Pora podnieść ceny w biletomatach parkingowych! Miasto ma być przyjazne
- 1
- 2