Feministka w Maroku – Harem

Dyskusja dla wiadomości: Feministka w Maroku – Harem.


 • Henn (AE7IxI), 2009-01-01 22:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najbardziej podoba mi się ostatnie zdanie z felietonu. Dziękuję Pani Grażynko za dość ciekawy tekst o zupełnie obcej dla mnie kulturze.

 • "Zawieście czerwone latarnie" to to nie jest :-)ale i tak ciekawe....

 • W (Are8ws), 2009-01-02 10:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak zwykle chaotycznie, w połowie się pogubiłam o jakie kobiety chodzi. A ten temat jest bardzo ciekawy, i można powiedzieć o wiele więcej :D mam nadzieję, Pani Grażynko, że będzie lepiej :D.

 • 14 (AE4ILd), 2009-01-02 16:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kobieto daj sobie spokój z pisaniem tych swoich "felietonów".

 • Jurdebol (AsdUOF), 2009-01-02 17:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przeczytałem ów "felietonik, i. Znów zapachnialo "beznadzieją". Zaczełaś dobrze, by póżniej zaplątać się we fragmentach ściągniętych z książki. Zero własnej myśli, własnych wrażeń, kocepcji prowadzenia akcji. Itd. Mogłaś po prostu polecić tą książkę, podać tytuł, możliwości dostepu, i wszystko byłoby jasne. Każdy chętny by ją przeczytał i dowiedział się więcej niż z twojego chaotycznego brygu. Jestem zdania jak moi przedmówcy: Kolejna wpadka, Daj sobie spokój, niepsuj sobie dotychczasowej marki podobnymi wypocinami. Czy Twoja "przyjaciółka" jest warta aż takich poświęceń, utraty twarzy?

 • W (Are8ws), 2009-01-02 17:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Grażynka, pisząc na forum, pisze z sensem i treściwie, w felietonie zupełnie się gubi. Może lepiej sie Pani sprawdza w małych formach? Może spróbowac swoich sił w pisaniu fraszek, lub limeryków?

 • Telimena (AN0tZ4), 2009-01-02 18:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W, jaka wnikliwa analiza twórczości Grażyny Hanaf. Przeczytałaś nawet najmniejszy pościk. Warto tak energię tracić na analizowanie czegoś, co tak Cię mierzi? I skąd u Ciebie ta słodka skłonność do zdrabniania imienia autorki felietonu? I ta duża literka: Pani Grażynko. To z szacunku W, Skarbie? Pani Grażyno, k... wa, odwagę trzeba mieć, by coś opublikować publicznie w swoim mieście. I tej odwagi życzę w Nowym Roku. Trzymaj tak dziewczyno, pisz, bo super się to czyta. I pamiętaj im więcej takich analiz jak ta od W i reszty, tym lepiej Ci wychodzi! P. S. Po coś Ty pisała, że wydajesz przewodnik, to by zabiło mniejsze szumowiny, a co dopiero takie przez wielkie W.

 • W (Are8ws), 2009-01-02 18:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Telimenko, Skarbie, pisałam juz ostatnio, że konstruktywna krytyka to cos dobrego, bo dzięki temu autor sie rozwija. Nie czytałam wszystkich pościków Pani Grażynki, bo nie mam tyle energii, ale kilka wystarczyło, żeby sobie jakąś opinie wyrobić :) Wielka literka w zwrocie "Pani Grażynka" to dlatego, że zawsze tak piszę, bo tak mnie nauczono w domu i w szkole, a wielka literka w moim nicku to dlatego, że system ma poprawianie tekstu i sam poprawia na wielką :) Poza tym, nie uważam, że się to super czyta, bo napisane jest bardzo chaotycznie, co wyraziłam w swoim poście. Gdybyś cos jeszcze, droga Telimenko, chciała wiedzieć, uprzejmie odpowiem i pozdrawiam cieplutko :).

 • Telimena (AN0tZ4), 2009-01-02 19:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chciałabym wiedzieć i przeczytać, jak sama poddajesz się konstruktywnej krytyce i używasz w niej tylko zdrobnień. Wiesz, coś w stylu: Ja malusia, milusia wuwusia, jak mnie tylko zaczepią to odpisuje, bo to kochusiam. P. S. Ludzie inteligentni czytają i Twoje posty. Nikt się nie nabierze, że chodzi Ci o konstruktywną krytykę. Jak już napisałam. Grażyna Hanaf ma odwagę, co poza tą krytyką, która ma rozwijać innych ludzi, masz TY?

 • Lubie patrzeć jak kobitki nap....ja się w błocie, ale w kisielu i foliowym baseniku jest to bardziej widowiskowe i ekscytujące :-)

 • W (Are8ws), 2009-01-02 19:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie rozumiem, o co Ci chodzi z tymi zdrobnieniami? Piszesz tak samo chaotycznie jak Pani Grażyna. A co do krytyki, to każdy z nas jest w jakimś tam stopniu poddawany krytyce, wszędzie tam, gdzie robi coś, co widzą lub używają inni ludzie, i oby ta krytyka była konstruktywna, bo wtedy możemy siebie udoskonalać. Dlaczego uważasz, że to co pisze odnośnie felietonów to nie konstruktywna krytyka? Poza tym, nikt się nie musi na to nabierać, ja wyrażam swoje zdanie, jeśli ktoś się z tym nie zgadza, może napisać, że uważa inaczej, a druga rzecz, to skoro ktoś bierze się za pisanie felietonów w publicznym portalu, w którym jest możliwość dodawania komentarzy, to nie wiem, na co ten ktoś liczy? I jeszcze jedno - dlaczego, pomimo, że wiele innych osób wyraża swoje negatywne opinie na temat pisarstwa Pani Grażyny, to zawsze fani P. G. Atakują tylko mnie. Chyba coś ich boli...

 • Telimena (AN0tZ4), 2009-01-02 19:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mówiłam, Grażyna ma odwagę, Ty długie i coraz bardziej chaotyczne wyjaśnienia. A swoją drogą, czy konstruktywna krytyka polega na powtarzaniu słowa chaotyczne? Bo jeżeli tak, to powinnaś na klatę przyjąć moją krytykę. A piszę do Ciebie, bo reszta tych negatywnych postów brzmi jak Ty? Zmieniasz niki, lubisz przebieranki?2009-01-02, 19:35Do Satyra, a ja mam jeszcze ładne cycki, W - jak sama literka wskazuje: chude i szpiczaste. Sorki W, to taka konstruktywna krytyka dla Satyra.

 • Szelma inna (AE7hkm), 2009-01-02 19:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Krytyce poddawane są największe dzieła (nie tylko) literatury światowej. Wygląda na to, że pewnym prawidłom lokalne "gwiazdy" nie podlegają. Muszę przyznać, że wypowiedzi "W" w niniejszym wątku są dość konstruktywne. Jeżeli ktoś tego nie zauważa, prawdopodobnie cierpi na słodko(u? )pi/erd/liwość* charakterystyczną dla kółka wzajemnej adoracji (jakże oklepany, a jednocześnie trafny termin) orgofan(atyk)ów*. Pani Hanaf zalecam pracę nad technikami pisarskim (ze szczególnym uwzględnieniem unikania przerostu formy nad treścią). Gwiazdkami oznaczyłam terminy, które mogą ukazać się czytelnikom forum w zmienionej postaci ze względu na ich szczególny charakter. W razie zaistnienia takiej sytuacji, będę walczyć z ich zapisem, co by oddać w pełni charakter przekazu. Pozdrawiam ;-).2009-01-02, 19:38P. S. A jednak wyrazy z gwiazdkami przedarły się na forum poprawnie ;-) Uff :-).

 • W (Are8ws), 2009-01-02 19:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Haha, a toś teraz wymyśliła! A niby w jakim celu miałabym podszywac się pod różne osoby i pisac to samo? Hahahaha! Droga Telimenko, mam na tyle wyrobione zdanie, na różne tematy, nie tylko na temat felietonów, że wystarcza mi, że wypowiadam się we własnym imieniu, nie muszę się pod nikogo podszywać, żeby sobie poprawić swój wizerunek. Pani Grażynka ma odwagę, i tego jej gratuluję, bo ja bym czegoś takiego publicznie nie opublikowała.

 • "W" - a może Ty coś "skrobniesz"?