Otwarto wystawę akwareli "Wodą o wodzie"

Dyskusja dla wiadomości: Otwarto wystawę akwareli „Wodą o wodzie”.


 • Zenon (AN0NWJ), 2007-04-01 19:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Krystyna Raszka to przemiła osoba.Spotkaliśmy się wielokrotnie na niwie służbowej.Największe wrażenie zrobiła na mnie nad jeżiorem Sitowo k/o Tuczna. Jak potrafiła odbierać: porannne mgły nad jeżiorem, szum lasu, ptaków wodnych krzyk. Taki spokuj w kontakcie z otaczającą przyrodą cechuje ludzi z duszą artysty.Pozdrawiam , i życze najwspanialszej polety barw.Z.P.

 • Przyjaciel (ANGgqb), 2007-04-01 23:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podziwiam Krysię za profesjonalizm i pasję we wszystkim, co robi. Jako nauczycielka, intruktor harcerski, czy ogrodniczka zawsze daje z siebie wszystko. Jest osobą bardzo emocjonalną, wrażliwą na piękno. Widać to doskonale w Jej obrazkach. Bardzo imponuje mi dążenie Krysi do doskonałości, ciągłe rozwijanie swoich umiejętności, szukanie nowych środków wyrazu. Życzę Ci Krysiu, żeby Cię wena nie opuszczała, a Twoje obrazy przynosiły radość tym, którzy na nie patrzą.

 • Jolanta (A0C8In), 2007-04-02 01:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  JA dostalam pare obrazkow Pani od Rodziny Wolakow i wszyscy sie nimi zachwycaja, jak odwiedze B-c kupie wiecej.Z powazaniem Jolanta Kurzydlo

 • n1cram, 2007-04-02 01:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłem! świetne prace!

 • Ajka (ANilWz), 2007-04-02 16:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratuluję! Pani Krystyna Raszka jest niezwykła. Ciągle tworzy wbrew, na przekór, na życzenie, na zawołanie, na prośbę, z potrzeby, dla siebie, dla innych, bezinteresownie, cicho, skromnie, ale doskonale robi to, co właśnie robi. Potrafi wiele. Na ministerialnym portalu "Scholaris" zainteresowani znajdą znakomite prezentacje multimedialne do wykorzystania w szkołach. Okolicznościowe i językowe, atrakcyjne merytorycznie i metodycznie, bardzo potrzebne nauczycielom. Wyrażam podziw dla wielkiej i wszechstronnie urozmaiconej kreatywności p. K. Raszki. Serdecznie pozdrawiam.

 • Krystyna Raszka (A54mrp), 2007-04-12 18:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystkim, którzy wpisali swój komentarz, serdecznie dziękuję. Nie zasługuję na tak piękne opinie. Innych zapraszam do obejrzenia pozostałych akwarelek. Zaiteresowanych nabyciem - 27 kwietnia o 17 w Galeriii Format.