BKS Bobrzanie zremisował w Prochowicach 1:1

Logo BKS Bobrzanie Bolesławiec
fot. BKS W wyjazdowym spotkaniu BKS Bobrzanie Bolesławiec – Prochowiczanka Prochowice padł remis 1:1. Gola na wagę remisu zdobył dla naszej drużyny Piotr Stańko.
istotne.pl 0 mecz, prochowiczanka prochowice, bks bolesławiec

W ciągu pięciu ostatnich spotkań bolesławianie nie odnieśli ani jednego zwycięstwa. Nasi piłkarze cztery mecze zremisowali i jeden przegrali. We środę BKS zmierzył się w Prochowicach z tamtejszą Prochowiczanką. W pierwszej połowie meczu przewagę mieli gospodarze. Udokumentowali ją bramką w 42 minucie. Gola dla Prochowic strzelił Paweł Tobiasz.

W drugiej połowie gra się wyrównała. Bolesławianie atakowali bramkę gospodarzy do samego końca meczu. Odniosło to skutek w 89 minucie. Błąd bramkarza Prochowiczanki wykorzystał Piotr Stańko. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. BKS Bobrzanie utrzymał 6 pozycję w tabeli rozgrywek. W sobotę nasi piłkarze zmierzą się w Bolesławcu z Pogonią Oleśnica. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00. Zapraszamy wszystkich kibiców!