Piłkarze BKS Bobrzanie kolejny raz zremisowali

Piłkarze BKS Bobrzanie kolejny raz zremisowali
fot. Marcin Zabawa Seniorzy BKS Bobrzanie Bolesławiec zremisowali z Pogonią Oleśnica 2:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Tomasz Krzywonos i Grzegorz Nowak.
istotne.pl bks bobrzanie, pogoń, oleśnica

Sobotni mecz BKS Bobrzanie Bolesławiec – Pogoń Oleśnica nie był porywającym widowiskiem. Obie drużyny przystąpiły do gry nie forsując tempa. Pierwszy groźny strzał na bramkę oddali goście w 13 minucie. Marka Przykłotę starał się zaskoczyć Arkadiusz Bogusz.

fot. Marcin Zabawa

W 30 minucie na bramkę Oleśnicy strzelał Grzegorz Nowak, ale piłka przeleciała nad poprzeczką. Przed końcem pierwszej połowy gra BKS zaczęła się „kleić”. Bolesławianie przyspieszyli i grali z pierwszej piłki. Jednak to goście strzelili bramkę. Sytuacyjną piłkę wykorzystał Tomasz Jurkiewicz i strzałem z 10 metrów pokonał naszego bramkarza.

fot. Marcin Zabawa

Druga połowa zaczęła się dobrze dla bolesławian. Z rzutu rożnego zagrywał Kamil Mielnik. Piłka trafiła do Tomasza Krzywonosa, który nie dał szans bramkarzowi przyjezdnych. W 55 minucie ponownie z rzutu rożnego zagrywał Kamil Mielnik. Po tej akcji było 2:1 dla bolesławian. Piłkę do bramki skierował Grzegorz Nowak .

fot. Marcin Zabawa

Po stracie gola goście zaczęli grać bardziej ofensywnie. BKS bronił się i wyprowadzał czasem kontry. W Przedostatniej minucie spotkania goście strzelili drugą bramkę. Na listę strzelców ponownie wpisał się Tomasz Jurkiewicz. Po sobotnim remisie bolesławianie pozostali na 6 miejscu w tabeli.

fot. Marcin Zabawa

(informacja MZ)

Zobacz także

IV liga, tabela i terminarz rozgrywek.