BOK zaprasza na powakacyjne zajęcia

BOK zaprasza na powakacyjne zajęcia
fot. B.org Od września Bolesławiecki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia taneczne i warsztaty plastyczne. Zapisy przyjmować będzie sekretariat BOK-u.
istotne.pl bok-mcc, warsztaty, taniec, plastyka, canon

Zespół Pieśni i Tańca, Zespół Canon, Taniec Orientalny i flamenco oraz warsztaty plastyczne – to propozycje ośrodka na efektywne spędzenie wolnego czasu. Zapisy przyjmuje sekretariat BOK-u (tel. 075 644 21 45).

  • Taniec nowoczesny "Canon" – zajęcia rozpoczną się 10 września o godz. 15:00. Przeznaczone są dla dzieci i młodzieży od 7 lat, a odbywać się będą 2 razy w tygodniu, w poniedziałki i środy. Opłata za miesiąc wynosi: 30 zł
  • Zespół Pieśni i Tańca "Bolesławiec" – zajęcia rozpoczną się 1 września o godz. 9:00. BOK zaprasza dzieci od 8 lat (mile widziani chłopcy)
  • Flamenco – zajęcia rozpoczną się 6 września o godz. 17:00; opłata za miesiąc dla dorosłych: 80, dla młodzieży: 70 zł
  • Taniec Orientalny – zajęcia rozpoczną się 3 września o godz. 17:00. Opłata za miesiąc dla dorosłych: 80, dla młodzieży: 70 zł
  • Warsztaty plastyczne – zajęcia rozpoczną się 7 września o godz. 14:15 w pracowni plastycznej Bolesławieckiego Ośrodka Kultury. BOK zaprasza dzieci i młodzież od 10 lat.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Bolesławieckim Ośrodku Kultury.

(informacja BOK/GA)