Można wziąć udział w biegach na orientację

Można wziąć udział w biegach na orientację
fot. MOSiR I Otwarte Mistrzostwa Bolesławca w Biegach na Orientację odbędą się w najbliższą sobotę (14 kwietnia). Do udziału w sportowej rywalizacji zapraszają MOSiR i UKS "Tukan".
istotne.pl zawody, mosir, bieg

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu oraz Uczniowski Klub Sportowy "TUKAN" w Iwinach zapraszają wszystkich chętnych, bez względu na wiek i płeć oraz miejsce zamieszkania, do udziału w I Otwartych Mistrzostwach Bolesławca w Biegach na Orientację. Zawody odbędą się w sobotę (14 kwietnia). Początek biegów zaplanowano na godzinę 11:00.

Start, meta oraz biuro zawodów znajdować się będą na terenie strzelnicy wojskowej, przy drodze nr 297, w kierunku Lwówka Śląskiego. Biuro zawodów będzie czynne już od godziny 9:00. Zaplanowano rywalizację w 11 kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn, w dodatkowych kategoriach dla początkujących oraz w kategorii rodzinnej (rodzice i dzieci). Patronat honorowy nad imprezą objęli: Prezydent Miasta Bolesławca, Dowódca Jednostki Wojskowej 1145 oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Bolesławiec.

Program zawodów:

  • 9:00-10:30 - przyjmowanie i weryfikacja zgłoszeń
  • 10:55 - uroczyste otwarcie imprezy
  • 11:00 - start
  • 14:00 - ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

Organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody oraz wojskową grochówkę dla wszystkich uczestników. W ramach mistrzostw rozegrane zostaną także Mistrzostwa Dolnego Śląska Uczniowskich Klubów Sportowych.

Dodatkowe informacje na temat sobotnich zawodów można uzyskać pod numerem telefonu (0-75) 732 23 15.

(informacja MOSiR/MZ)