Znamy zwycięzców pierwszego biegu Powiatowej Ligi Biegowej

Znamy zwycięzców pierwszego biegu Powiatowej Ligi Biegowej
fot. Klub Biegacza Bolesławiec Klub Biegacza Bolesławiec i Starostwo Powiatowe mają zaszczyt ogłosić, że I bieg Powiatowej Ligi Biegowej przeszedł do historii.

W sobotę 28 marca w lesie przy ul. Jeleniogórskiej odbyły się trzy biegi w kategoriach: klasy 1-3, klasy 4-6 i open. Pogoda nie zapowiadała się najlepiej, ale na szczęście nie padało i przybyło sporo osób.

W kategorii klas 1-3 udział wzięły dwie osoby, a na mecie stawiły się w następującej kolejności:

  1. Jakub Muniak
  2. Natalia Czurajno.

W kategorii klas 4-6 wystartowały trzy osoby i do mety dotarły w kolejności:

  1. Dawid Lachowski
  2. Ida Sałek
  3. Aleksandra Muniak.

W kategorii open wystartowało 51 osób, w tym starosta bolesławiecki Dariusz Kwaśniewski.

Klub Biegacza dziękuje za udział uczniom Zespołu Szkół Elektronicznych w Bolesławcu, których wspierali Paweł Wiśniewski i Mariusz Potyszka, a także reprezentantom MKS Bolesłavia.

Oficjalne wyniki pierwszego biegu Powiatowej Ligi Biegowej:

  1. Krzysztof Wiśniowski 16:13.57
  2. Maciej Kalawski 17:01.92
  3. Paweł Wiśniewski 18:11.87
  4. Paweł Muniak 18:14.29
  5. Piotr Skorupiński 18:15.45
  6. Tomasz Romanowski 18:31.82
  7. Krzysztof Urban 18:42.46
  8. Tomasz Kargul 18:59.88
  9. Mirosław Jaźwicz 19:22.00
  10. Michal Brzezowski 19:47.77
  11. Krzysztof Grabowy 20:02.66
  12. Grzegorz Kasper 20:28.39
  13. Klaudia Petters 20:30.07
  14. Mariusz Potyszka 20:35.67
  15. Tomasz Roman 20:43.26
  16. Aleksander Pawlicki 21:16.62
  17. Roman Gorak 21:39.84
  18. Michał Pawłowski 21:51.24
  19. Kacper 21:52.87
  20. Grzegorz Mleczko 21:53.29
  21. Krzysztof Kowalczyk 21:54.13
  22. Adrian Bochenek 22:21.42
  23. Jakub Wełna 22:23.86
  24. Kamil Buryło 22:24.26
  25. Mateusz Burłak 22:34.20
  26. Krzysztof Krzemiński 22:55.51
  27. Krzysztof Markowski 23:09.50
  28. Piotr Stadnik 23:29.09
  29. Jerzy Wołoszyn 23:46.42
  30. Katarzyna Skorupińska 24:53.90
  31. Mariusz Lickiewicz 25:13.01
  32. Mateusz Witaszczyk 25:15.82
  33. Elżbieta Pawlus 25:19.39
  34. Patryk Jasiński 25:42.69
  35. Mateusz 25:54.74
  36. Jakub Paszkiewicz 26:04.52
  37. Tomasz Janiec 26:08.03
  38. Patryk Nurkowski 26:28.45
  39. Joanna Lewandowska 26:44.00
  40. Teresa Antoniak 26:48.26
  41. Mateusz Polański 26:53.37
  42. Aleksandra Szaro 27:03.37
  43. Robert Borzymek 27:16.14
  44. Małgorzata Borzymek 27:16.84
  45. Dariusz Kwaśniewski 27:58.82
  46. Tomasz Błażejewski 28:38.42
  47. Kamil Stankiewicz 29:03.12
  48. Katarzyna Romanowska 29:03.88.

Więcej informacji i zdjęć na facebookowym profilu Klubu Biegacza Bolesławiec.

Klub Biegacza Bolesławiec/ii