BKS w półfinałowej walce o puchar

marek-majka-bks-bobrzanie-sparing
istotne.pl 0 puchar, ks, bks bolesławiec

Wynikiem 5:2 dla BKS zakończył się mecz 1/4 finału Okręgowego Pucharu Polski. W niedzielnym spotkaniu z A-klasowym KS Łomnica bolesławianie do przerwy prowadzili 2:1, po dwóch trafieniach Dariusza Bryjaka (17 i 40 minuta). Po przerwie dwa gole dla BKS dołożył Marek Majka (63 i 82 minuta). Wynik na 5:2 ustalił Emmanuel Ohagwu (90 minuta). W półfinale BKS może trafić na drużynę Karkonoszy Jelenia Góra, Olimpię Kowary bądź na zespół Włókniarza Mirsk.

BKS: Kowalski – M. Błoński (88' Czernatowicz), B. Błoński, Pietrzak, Ziółkowski (70' Bryłkowski), Kliwak (30' Janicki), Bochnia, Dzięgleski (82' Rajczakowski), Bryjak, Ohagwu, Majka.

(informacja: BKS Bobrzanie/MZ)