BKS: pechowa porażka w ostatnim meczu w Wałbrzychu

Logo BKS Bobrzanie Bolesławiec
fot. BKS 0:2 przegrali seniorzy BKS Bobrzanie w ostatnim meczu jesiennej rundy w Wałbrzychu. Bramki dla Górnika padły po strzałach Marcina Morawskiego i Bartosza Konarskiego. BKS zakończył rozgrywki na 6 miejscu.
istotne.pl 0 górnik wałbrzych, bks bolesławiec

Bolesławianie nie sprostali liderowi tabeli – Górnikowi Wałbrzych. W sobotnim meczu wałbrzyszanie udowodnili swoją wyższość i wygrali 2:0. Pierwsza bramka padła w 45 minucie, po strzale Marcina Morawskiego. Piłka bita wzdłuż linii bramkowej nieszczęśliwie odbiła się od Krzysztofa Szymańskiego i zmyliła bolesławieckiego bramkarza.

Drugiego gola nasi piłkarze stracili w 55 minucie. Przy tej bramce można również mówić o pechu. Po strzale Bartosza Konarskiego piłka otarła się jeszcze o Tomasza Krzywonosa. BKS Bobrzanie przegrał ostatnie spotkanie w rundzie i zajął ostatecznie 6 miejsce w tabeli rozgrywek.