Wiceprezes PiS obiecuje wsparcie dla Bolesławca

Wiceprezes PiS obiecuje wsparcie dla Bolesławca
fot. B.org Komunalizacja Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, utworzenie kampusu uczelnianego oraz powrót do wydobycia rud miedzi w naszym powiecie to sprawy, w których mają pomóc posłowie Prawa i Sprawiedliwości.
istotne.pl pis, adam, lipiński

Na poniedziałkowej konferencji zaprezentowano program Prawa i Sprawiedliwości dla Bolesławca. Posłowie partii w nowym parlamencie mają, jak obiecuje wiceprezes PiS Adam Lipiński, nie zapomnieć o naszym mieście i pomóc w komunalizacji bolesławieckiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz terenów należących do Agencji Nieruchomości Rolnych. Na terenach tych miasto chce przygotować strefę ekonomiczną dla ewentualnych inwestorów.

Innym punktem programu dla Bolesławca jest działanie w kierunku utworzenia w mieście kampusu uczelnianego. Wiązałoby się to z rozwijaniem działalności obecnych i ewentualnie przyszłych uczelni w mieście. PiS będzie też popierał działania w sprawie powrotu do wydobycia rud miedzi w naszym powiecie.

W programie partii są też kwestie odnoszące się do infrastruktury komunalnej. Deklarowane są m.in. działania na rzecz oddania pod zarząd prezydentów wszystkich dróg na terenach miast.