Pracownice SP nr 1 laureatkami konkursu „Innowacyjny Nauczyciel 2008”

Pracownice SP nr 1 laureatkami konkursu „Innowacyjny Nauczyciel 2008”
fot. W tegorocznej edycji konkursu drugie miejsce zajęły nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 1 w Bolesławcu – Teresa Prokowska i Grażyna Graczyk.
istotne.pl konkurs, sp 1, nauczyciel, innowacyjny

Gala finałowa konkursu organizowanego przez Tygodnik Społeczno-Oświatowy „Głos Nauczycielski”, Regionalne Centra Innowacji Microsoft oraz firmę Intel odbyła się 15 października na Zamku Królewskim w Warszawie. Teresa Prokowska i Grażyna Graczyk, nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 1 w Bolesławcu, zdobyły drugie miejsce za projekt „Młody Reporter”. Zwyciężył Witold Rudolf z Liceum Ogólnokształcącego w Otmuchowie.

Na zdjęciu: Grażyna Graczyk (druga z lewej) i Teresa Prokowska (druga z prawej)Na zdjęciu: Grażyna Graczyk (druga z lewej) i Teresa Prokowska (druga z prawej)fot. SP nr 1

Podczas gali rozstrzygnięto także Konkurs Nauczyciel Roku 2008, którego laureatem został Dariusz Kulma, nauczyciel matematyki w Gimnazjum Miejskim nr 2 w Mińsku Mazowieckim. Natomiast honorowy tytuł „Przyjaciela Szkoły 2008” przyznano Janinie Ochojskej z Polskiej Akcji Humanitarnej. Szefowej PAH gratulacje złożył ubiegłoroczny zdobywca tego tytułu – Jurek Owsiak.

Uhonorowane nauczycielki z Janiną Ochojską (druga z lewej)Uhonorowane nauczycielki z Janiną Ochojską (druga z lewej)fot. SP nr 1

(informacja SP nr 1/ii)