Lidia Geringer de Oedenberg ma biuro w Bolesławcu

Lidia Geringer de Oedenberg ma biuro w Bolesławcu
fot. B.org Od przyszłego tygodnia rozpoczyna w Bolesławcu działalność biuro posłanki do Parlamentu Europejskiego Lidii Geringer de Oedenberg. Posłanka podczas wizyty w naszym mieście spotkała się z przedsiębiorcami i młodzieżą.
istotne.pl lidia geringer de oedenberg

Posłanka gościła w Bolesławcu w sobotę. Wizytę rozpoczęła od otwarcia biura poselskiego przy ul. Opitza 15. Asystentem posłanki, który będzie przyjmować interesantów, został Daniel Biernat. Biuro będzie czynne we czwartki w godzinach od 12:00 do 17:00.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Po otwarciu biura Lidia Geringer de Oedenberg udała się do ratusza na spotkanie z przedsiębiorcami. Niestety, w sali było tylko kilkanaście osób. Być może byłoby więcej, ale dozorca nie wiedział, że odbędzie się spotkanie i nie wpuścił ludzi, którzy przyszli wcześniej od posłanki. Obecni przedsiębiorcy mówili o pozyskiwaniu funduszy europejskich i związanych z tym problemach, które tak naprawdę tworzą nie europejskie, a polskie instytucje i urzędy.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Wieczorem posłanka spotkała się z dziećmi i młodzieżą. Były obecne Szkolne Koła Europejskie i bolesławieckie młodzieżówki. Młodzi ludzie pytali m.in. o budżet Unii Europejskiej oraz o możliwość wyjazdu do Parlamentu Europejskiego.

Zobacz także

Lidia Geringer de Oedenberg