Bobrzanie zajęli drugie miejsce w Kielcach

Bobrzanie zajęli drugie miejsce w Kielcach
fot. www Juniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Bobrzanie Bolesławiec udanie zaprezentowali się w turnieju piłki halowej zorganizowanym w Kielcach. Bolesławieccy piłkarze wywalczyli w swojej grupie wysokie, drugie miejsce.
istotne.pl bobrzanie

Kielecki turniej odbył się 15 grudnia. Bobrzanie wystąpili w składzie: Markowski, Bek, Sosnowski, Kurianowicz i Granda. Mimo dobrej gry i awansu do rundy finałowej bolesławianie nie mogli w niej wystąpić. Powodem okazał się brak pieniędzy. Finałowe rozgrywki zaplanowano na niedzielę, niestety bolesławieckich piłkarzy nie było stać na powtórny wyjazd do Kielc.

Brak opisuBrak opisufot. D. Sawczak

Mimo barier finansowych bolesławianie mogą zaliczyć turniej do udanych. Oprócz swoich występów chłopcy mogli przyjrzeć się, jak piłkarskie gwiazdy radzą sobie z grą na parkiecie. Nie zabrakło także okazji, aby zebrać autografy znanych piłkarzy oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia. Kielecki turniej gościł bowiem piłkarzy grających na co dzień w Orange Ekstraklasie. Drużyna Bobrzan otrzymała zaproszenie na przyszłoroczny turniej.

Brak opisuBrak opisufot. D. Sawczak
Brak opisuBrak opisufot. D. Sawczak

W przyszłym roku bolesławianie wystąpią w grupie VIP i będą mieli możliwość powalczyć na boisku z zaproszonymi gwiazdami. Dodatkowo do drużyny Bobrzan zostanie przydzielony jeden z piłkarzy Orange Ekstraklasy. Występ juniorów Bobrzan w kieleckim turnieju okazał się sukcesem bolesławieckiej młodzieży. Był także okazją do promocji naszego miasta.