Szybki i efektywny trening EMS – tylko 30 minut

Szybki i efektywny trening EMS – tylko 30 minut
fot. bodygo.pl Schudnij, pozbądź się cellulitu, zbuduj masę mięśniową, popraw kondycję, zwalcz bóle kręgosłupa. Trenując z EMS przez 30 minut to tak, jak 3 godz. na siłowni
istotne.pl trening, bodygo, ems

Metoda treningu EMS to ćwiczenia połączone z elektrosymulacją mięśni. Stosowana jest z powodzeniem w sporcie oraz fizjoterapii. EMS wykorzystywana jest przez NASA i amerykańską armię, ale również zyskała uznanie wśród światowej klasy sportowców, m.in. lekkoatletów, piłkarzy, siatkarzy, bokserów, kierowców Formuły 1, idealnie uzupełniając zaawansowane treningi.

Szybko i efektywnie

Metoda EMS to odpowiedź na oczekiwania klientów pragnących w szybki, efektywny i bezpieczny sposób zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę. Krótsze czasy treningu to maksymalizacja wysiłków. Udział tkanki tłuszczowej i masa ciała zostają zmniejszone, mięśnie rozbudowują się zapewniając ochronę stawów, wzrasta siła i wytrzymałość, dzięki czemu poprawia się także ogólne samopoczucie.

Osobisty trener

Trening EMS prowadzony jest przez profesjonalnego trenera personalnego, certyfikowanego instruktora MasterTrainer EMS Miha Bodytec, absolwenta Wydziału Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, który każdego klienta traktuje indywidualnie i kompleksowo, również modyfikując dietę, pomaga w zdobywaniu upragnionej sylwetki i kondycji fizycznej.

Trening

Trenujesz tylko 30 minut, ponieważ wszystkie mięśnie pracują jednocześnie, a impuls elektryczny dociera bezpośrednio do mięśnia. Pierwsze zmiany zauważysz już po 4-6 treningach, trenując 2 x w tygodniu tylko 30 minut. Tradycyjnie, w trakcie wykonywania ćwiczeń, mózg wysyła impulsy do neuronów, czego efektem są skurcze mięśni. Dzięki EMS cały proces można przeprowadzić, zastępując pracę mózgu impulsami elektrycznymi wysyłanymi z urządzenia Miha Bodytec. Im więcej kontrolowanych skurczów, tym większe i silniejsze stają się mięśnie. Dzięki temu można szybko i efektywnie trenować zarówno ukierunkowane grupy mięśni, jak i całe ciało. Efekty są widoczne i zauważalne w najkrótszym możliwym czasie.

Oferta

Już od 99 zł za pierwsze dwa treningi. Przyjdź i przekonaj się, jak efektywne mogą być ćwiczenia.

Kontakt

bodyGO
ul. Wybickiego 1/1, 59-700 Bolesławiec
http://bodygo.pl/
tel. +48 667940595
e-mail: trening@bodygo.pl