W Bolesławcu pogoda płata figle

W Bolesławcu pogoda płata figle
fot. Czytelniczka Wczoraj ok. 21:00 w naszym mieście spadł sporej wielkości grad. Miejmy nadzieję, że pogoda nie zepsuje tegorocznych obchodów Dni Miasta.
istotne.pl dni miasta, pogoda, glinoludy, grad

O tym, że wiosną pogoda bywa kapryśna, nie trzeba nikogo przekonywać. Wczoraj w Bolesławcu... spadł sporej wielkości grad. Poniżej prezentujemy zdjęcia nadesłane przez naszą Czytelniczkę Renatę.

O tym, że wiosną pogoda bywa kapryśna, nie trzeba nikogo przekonywaćO tym, że wiosną pogoda bywa kapryśna, nie trzeba nikogo przekonywaćfot. Czytelniczka
Wczoraj ok. 21:00 w naszym mieście spadł sporej wielkości gradWczoraj ok. 21:00 w naszym mieście spadł sporej wielkości gradfot. Czytelniczka
Miejmy nadzieję, że pogoda nie zepsuje tegorocznych obchodów Dni MiastaMiejmy nadzieję, że pogoda nie zepsuje tegorocznych obchodów Dni Miastafot. Czytelniczka

Miejmy nadzieję, że pogoda nie zepsuje tegorocznych obchodów Dni Miasta. Już dziś o 20:30 w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy odbędzie się koncert Janusza Radka "Dziwny ten świat – opowieść Niemenem". Artysta wystąpi z towarzyszeniem 30-osobowej orkiestry pod dyrekcją Tomasza Filipczaka. Obchody bolesławieckiego święta zakończy recital Tercetu Egzotycznego, który wystąpi w niedzielę na pl. Popiełuszki. Na dobrą pogodę liczą też Glinoludy z Bolesławca, które jadą do Berlina na Festiwal Kultur.

Prognozy na najbliższe dni nie napawają optymizmem. W Bolesławcu będzie chłodno, termometry pokazywać będą od 9 do 18 stopni Celsjusza. Zachmurzenie będzie duże, a w nocy z piątku na sobotę może solidnie popadać.

Aktualną prognozę pogody dla Bolesławca możesz znaleźć na naszej stronie. W dziale Pogoda prezentujemy szczegółowe dane aktualizowane co trzy godziny. Sprawdzalność naszej pogody wynosi ponad 86%.

(informacja ii)