Termin balu charytatywnego przesunięty

Termin balu charytatywnego przesunięty
fot. Gerard Augustyn Planowany na tę sobotę bal charytatywny na rzecz wychowanków Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych odbędzie się w kwietniu.
istotne.pl niepełnosprawność, akcja charytatywna, pzsips, bal

Zmienił się termin balu charytatywnego, organizowanego przez Radę Rodziców działającą przy Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych (przy współpracy z jednostką wojskową). Impreza odbędzie się 10 kwietnia w dawnym kasynie wojskowym (al. Wojska Polskiego). Dochód z balu zostanie przeznaczony na rzecz uczniów szkoły.

Za pieniądze ze sprzedaży biletów organizatorzy chcą na przykład wykupić wychowankom PZSiPS dodatkowe godziny na pływalni i opłacić zajęcia z hipoterapii.

Bilety kosztują 90 zł od osoby (można je kupić w restauracji U Szwejka przy al. Wojska Polskiego i w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych przy ul. Zgorzeleckiej) . W tej cenie m.in. trzy ciepłe posiłki, zimny bufet, napoje i zabawa przy muzyce na żywo.

Tego wieczoru wystąpi chociażby grupa taneczna Tierra Flamenca. Ponadto w dawnym kasynie wojskowym można będzie zobaczyć wystawę dzieł wykonanych przez uczniów PZSiPS. Będzie też loteria fantowa i licytacja prac niepełnosprawnych artystów.