Jest nowa bolesławiecka gazeta!

Jest nowa bolesławiecka gazeta!
fot. Krzysztof Gwizdała Od czwartku, 20 sierpnia jest dostępna dla mieszkańców powiatu bolesławieckiego nowa, bezpłatna gazeta „IstotneInformacje”. Materiały w niej umieszczane będą dotyczyły codziennych ludzkich spraw i najistotniejszych wydarzeń z życia powiatu.
istotne.pl portal, gazeta

W gazecie będą publikowane najciekawsze artykuły z portalu. Będzie też duży dział dla kobiet, które interesują się życiem miasta i sprawami społecznymi. Opisywać będziemy najważniejsze wydarzenia kulturalne, będzie także strona sportowa z prawdziwego zdarzenia i dwie strony ogłoszeń drobnych, przedrukowanych z Internetu.

Pierwszy numer bezpłatnej gazety dostępny jest od dzisiaj. Poświęcony został promocji Bolesławca oraz Gliniadzie i Świętu Ceramiki. To tematy, którymi żyje powiat w drugim wakacyjnym miesiącu.

Pierwsza strona nowej bolesławieckiej gazety wydawanej przez nasz portalPierwsza strona nowej bolesławieckiej gazety wydawanej przez nasz portalfot. Krzysztof Gwizdała

Gazeta będzie ukazywać się co dwa tygodnie. Jej wydawcą jest bolesławiecka firma „Istotne Informacje”. Dla redakcji ważne jest, by mieszkańcy powiatu mieli swój udział w tworzeniu informacji, dlatego wiadomości od czytelników są dla nas priorytetem. Pisząc na adres redakcja@istotne.pl można opisać problemy powiatu, czy zwrócić uwagę na ważne sprawy.

(informacja redkacja ii)