Lekkoatletki z ZSE wicemistrzyniami województwa

Lekkoatletki z ZSE wicemistrzyniami województwa
fot. Krzysztof Gwizdała W Indywidualnych Mistrzostwach Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce we Wrocławiu drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół Elektronicznych zajęła drugie miejsce.
istotne.pl lekkoatletyka, mistrzostwa, zse, województwa

W środę 3 czerwca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbył się dolnośląski finał Indywidualnych Mistrzostw Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce. W zawodach wzięło udział ok. 700 osób. W kategorii dziewcząt wystartowały 32 reprezentacje z całego Dolnego Śląska.

fot. Paweł Wiśniewski

Bolesławiec reprezentowały zawodniczki z Zespołu Szkół Elektronicznych: Agnieszka Myszkun, Katarzyna Romaszko, Anna Jamróz, Anna Prytycka, Magdalena Szuter, Magdalena Tyberek, Sara Czubak, Daria Pawłowicz, Ewa Miazga, Karolina Kopeć, Sylwia Michalska, Katarzyna Baryluk, Alicja Kaczmarska i Anna Gelenczir.

Katarzyna Romaszko (po lewej) zajęła drugie miejsce w biegu na 100 mKatarzyna Romaszko (po lewej) zajęła drugie miejsce w biegu na 100 mfot. Paweł Wiśniewski

Uczennice „elektronika” powtórzyły zeszłoroczny sukces i obroniły drugie miejsce w województwie, ustępując jedynie reprezentacji Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Wrocławia.

fot. Paweł Wiśniewski

Spośród lekkoatletek ZSE najlepiej wypadły: Alicja Kaczmarska (pierwsze miejsce w biegu na 1500 m), Katarzyna Romaszko (drugie miejsce w biegu na 100 m), Daria Pawłowicz (trzecie miejsce w rzucie dyskiem), Agnieszka Myszkun (czwarte miejsce w biegu na 100 m przez płotki oraz Magdalena Szuter (czwarte miejsce w skoku wzwyż).

Uczennice „elektronika” powtórzyły zeszłoroczny sukces i obroniły drugie miejsce w województwieUczennice „elektronika” powtórzyły zeszłoroczny sukces i obroniły drugie miejsce w województwiefot. Paweł Wiśniewski

(informacja Paweł Wiśniewski/ii)