Bolesławianin podwójnym brązowym medalistą w turnieju Viking Cup

Logo Bolesławieckiego Klubu Teakwon-do ITF
istotne.pl 0 taekwondo, turniej, krystian marzec, itf

W niedzielę 5 kwietnia w szwedzkim Skövde zakończyła się dziesiąta edycja międzynarodowego turnieju Viking Cup. W zawodach wzięło udział ponad 300 taekwondoków z Czech, Anglii, Finlandii, Niemiec, Węgier, Irlandii, Włoch, Norwegii, Polski, Rosji, Słowenii, Szkocji, Szwecji i Stanów Zjednoczonych.

Pierwszy z prawej: Krystian MarzecPierwszy z prawej: Krystian Marzecfot. BKT ITF

W tych prestiżowych zawodach dwa brązowe medale zdobył Krystian Marzec, zawodnik Bolesławieckiego Klubu Taekwon-Do ITF. Krystian zajął trzecie miejsce w walkach juniorów do 63 kg i w kategorii układów uczniowskich.