Oto zwycięzcy I Mistrzostw BKS Bolesławiec w grze FIFA

Zwycięzcy pierwszych mistrzostw BKS w grze FIFA
istotne.pl 4 turniej, bks bolesławiec

Wcześniej, w okresie świąteczno-noworocznym odbyły się eliminacje grupowe. Z nich najlepsi gracze awansowali do finałów. W finale brało udział 8 osób. Mecze rozgrywane były w systemie pucharowym (mecz+rewanż). Po ciekawych i ekscytujących pojedynkach w finale spotkało się dwóch zawodników, którzy mieli ochotę sięgnąć po Tytuł Mistrza! W dwumeczu Finałowym Szymon Nenkin pokonał Adriana Podziewskiego 4:0 i dzięki temu został pierwszym Mistrzem BKS Bolesławiec w grze FIFA.

W meczu o 3 miejsce zacięty pojedynek toczyli: Mateusz SinicaGracjanem Skowrońskim. Po meczach pełnych emocji zwycięsko wyszedł Mateusz zwyciężając 3:1 i to on stanął na najniższym miejscu na podium.

BKS składa podziękowania wszystkim osobom, które się zgłosiły do udziału w turnieju i liczymy, że w przyszłości frekwencja będzie dużo lepsza.