Ziemia Bolesławiecka: co z pieniędzmi na leczenie Agnieszki?

Dyskusja dla wiadomości: Ziemia Bolesławiecka: co z pieniędzmi na leczenie Agnieszki?.


 • Anonim (AtPy9w), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem jak najbardziej za założeniem lokat dla dzieci Pani Agnieszki, również wpłaciłam pewną kwotę i straszny żal, że nie mogliśmy pomóc. Pani Agnieszka patrzy z góry na swoje sierotki i już w żaden sposób nie może im pomóc dlatego pomóżmy my zróbmy to dla niej. Straszna tragedia.

 • Anonim (A81bIA), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mysle ze powinny te srodki zostac przekazane na inne chore osoby.

 • Anonim (ANuksG), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zostawić pieniądze dla dzieci, straciły matkę a to dla dziecka największa strata.

 • Anonim (AKcLjz), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oddać pieniądze dzieciom Agnieszki, lokaty są nic nie warte przy tak niskich stopach procentowych i inflacji rzeczywista stopa zwrotu to grosze a sytuacja na rynku niepewna bo rządzi nami banda kretynów. Proszę to przeliczyć.

 • Anonim (A81YZ0), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo mądra i rozsądna decyzja. Uspokoiłam się.

 • Anonim (AsdUPI), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moim zdanie jeżeli były zbierane pieniądze na leczenie to powinny być przekazane kolejnej osobie która potrzebuje leczenia tak jak to zrobił mąż pewnej kobiety która żona zmarła na białaczkę w bolcu ale Ziemia bolesławiecka zrobi co będzie uważała za stosowne.

 • Anonim (AtPxr5), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wpłaciłam pieniądze i zgadzam się z taką propozycją.

 • Anonim (ANyWel), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzierci stracily matke czy pieniadze im cos dadza? Matki nie wroca.
  Uwazam ze lepiej pomoc innej chorej osobie zeby zdążyć ja wyleczyc i zeby zyla.

 • Anonim (AE7HrP), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pieniądze były przekazywane z myślą o pomocy chorej osobie. Pomagaliśmy walczyć z chorobą, by ocalić życie, by pokonać raka.
  Nie zmieniajmy zasad i pomóżmy kolejnym osobom, którzy potrzebują pomocy finansowej w walce z rakiem. Niedawno było głośno o młodym chłopcu o imieniu Kuba, który potrzebuje takiej właśnie pomocy. Pomóżmy wygrać dla kogoś życie!
  Pieniądze na koncie do "18stki" a w mieście dalej mamy młode osoby, którym grozi śmierć! Ludzie zastanówcie się proszę!
  W mojej ocenie, to co porwało ludzi do pomocy to była chęć pokonania śmiertelnej choroby Jeśli będziemy zmieniać zasady, to ciekawe jak ludzie będą widzieli następne takie akcje? Daję to pod rozwagę organizatorom akcji.

 • Anonim (At7LIw), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moim zdaniem pieniądze powinny zostac przekazane na osobę lub osoby, które potrzebują wsparcia finansowego w leczeniu i powrocie do zdrowia a nie dzieciom, które maja rodzica i dziadków.
  2014-06-27, 22:31

  Zgadzam się, przy ewentualnej następnej akcji dla kogos chorego ludzie mogą nie być chętni do pomocy finansowej jeśli zasady zostaną zmienione. Przeciez to jest duża kwota pieniędzy, która może uratowac życie chorej osobie a dzieci Pani Agnieszki mają tatę, dziadków, cóż nie tylko tym ludziom nie przelewa sie finansowo.

 • Anonim (A81YZ0), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzieci stracily mame, a taki wysilek powstal wlasnie zeby ją miały. Mama tych dzieci odetchnie w niebie z ulgą. To bardzo dobre rozwiązania tym bardziej, ze ziemia b. Nie zostawi nikogo bez pomocy.

 • Anonim (AtPyYH), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak ziemia taka dobra to niech przeznacza pieniądze na to na co miała przeznaczać-na ratowanie życia chorym zamiast dawać na start dzieciom.

 • Anonim (AjWdje), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zazdrośnicy pokaleczonej rodziny, nie zazdrośćcie dzieciom! To dla ich matki były te pieniądze. To uratuje życie, życie tych dzieci. Ojciec z nadzieją patrzy w przyszłość po śmierci ukochanej żony. Bardzo słuszna i mądra decyzja!
  2014-06-28, 10:24A wasza pozorna troska o zdrowie nie wiadomo kogo jest zwykłym oszustwem i ma służyć temu, aby nie dać tym biedakom. Ot "znajomi" rodziny.

 • Anonim (A5HX0Y), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trudny wybór: dzieci czy inni chorzy... Ale myślę, że dzieciom przydadzą się na start te pieniądze. Uratujemy choć ich życie przed biedą. Wpłaciłem również, więc mam prawo głosu w tej sprawie i wypowiadać powinny się tylko te osoby które pomogły. Inni niech wpłacą dla następnych potrzebujących i wtedy niech próbują decydować co z "ich" kasą mają czynić w ZB.

 • Anonim (qvPKL), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powinny to dostać dzieciaki Pani Agnieszki a jeśli potrzeba dla kogoś innego kasy to trzeba zorganizować drugą zbiórkę i tym razem na pewno nie zawiedziemy...

 • 1
 • 2