ZEC może włączyć ogrzewanie

Dyskusja dla wiadomości: ZEC może włączyć ogrzewanie.


 • Anonim (An27qJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Typowa zagrywka marketingowa monopolisty- damy Ci ciepełko w zimny maj... tylko MUSISZ brać od nas ciepłą wodę... Tak się wyciąga pieniążki od mieszkańców.

 • Anonim (ANbpuK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do "Zimnego"- to siedź w zimnie, Twój wybór!

 • Anonim (ANbpuK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szanowny Pan jest w błędzie. Jest zimno, to fakt, tak? Oferta jest skierowana do mieszkańców budynków, w których już jest (! ) ciepła woda z sieci, tak? Jeżeli są możliwości techniczne przywrócenia ogrzewania budynków, to dlaczego mieszkańcy muszą marznąć? A' propos, " możemy dać ciepełko również w zimny czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień... ", wystarczy pozostawić węzły w tzw. automatyce pogodowej i będą się załączać, jeżeli średnia temperatura przez trzy dni utrzyma się poniżej np. 15 stopni C, ale tylko tam, gdzie jest dostarczane ciepło przez cały rok. Pozostałe sieci cieplne są już wychłodzone, a rozruch trwałby tydzień. Decyzja należy do zarządców budynków i ich mieszkańców. W którym miejscu w zamieszczonej informacji ma Pan "typową zagrywkę marketingową "?

 • Anonim (AN0mJK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szantaż?

 • Anonim (Ak5qud), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zwykłe chamstwo! I "po pierwsze mieszkańcy"... ale tylko ci, co wspierają miejską spółkę podłączając się do ciepłej wody.

 • Anonim (AtPxko), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się z przedmówcami że jest to szantaż ze strony ZEC, ponieważ w latach ubiegłych jak było chłodniej to ogrzewanie było uruchamiane i to w blokach gdzie nie ma ciepłej wody, więc uważam iż rzeczywiście jest to szantaż aby wszyscy zgodzili się na doprowadzenie ciepłej wody a wtedy ZEC stanie się monopolistą w dostarczaniu ciepłej wody i będzie dyktować ceny, to wstrętne co robi ZEC!

 • Anonim (ANbpuK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szanowny Panie, na wniosek zarządców budynków został ostatecznie zakończony sezon grzewczy 10. 05. 2013, woda w sieciach już wystygła. Przywrócenie dostaw ciepła dla celów grzewczych jest możliwe tylko tam, gdzie jest ciepło nadal dostarczane, czyli do budynków, w których jest ciepła woda z sieci lub ciepło dla potrzeb technologicznych - niektóre zakłady pracy. Wygrzewanie sieci trwa ok. tydzień, czyli jaką widzi Pan możliwość dostaw ciepła do innych budynków? Jedynie odbiorcy ciepła zasilani z sieci na osiedlu Staszica mąją możliwość przywrócenia dostaw ciepła, gdyż wiąże się to tylko z włączeniem funkcji ogrzewania w węźle cieplnym, bo ciepło jest tam dostarczane cały rok. W węzłach jest automatyka pogodowa, dlatego jeżeli nie zakończono sezonu grzewczego ciepło jest dostarczane. Możliwość przywrócenia dostaw ciepła jest skierowana tylko do tych odbiorców, gdzie ciepło jest obecnie dostarczane. Decyzja należy do zarządców budynków, nie do ZEC. My wskazujemy tylko taką możliwość! Posądzanie ZEC o stosowanie swoistego szantażu jest nielogiczne, bezzasadne i nieuczciwe.

 • Anonim (AtPx4Q), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo po stokroć. Moje gratulacje za pomysłowość. Brak słów. Biedne tylko te małe dzieci które marzną.

 • Anonim (AtPxkF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O rety i mieszanie w to ''biednych dzieci''. Tylko czekałam na tak ''miażdżący'' argument. Czy Wy jesteście jacyś niedouczeni, że nie umiecie ze zrozumieniem przeczytać tekstu? Nawet jeśli zrobiliby rozruch tygodniowy, to zakładam że za ten tydzień (może) będzie cieplej i ogrzewanie wszyscy wyłączą. Naprawdę myślenie nie boli.

 • Anonim (AE7hgG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Taka scenka rodzajowa.

  Who runs Bartertown?
  Who runs Bartertown?
  MasterBlaster.
  Louder!
  MasterBlaster!
  MasterBlaster WHAT?
  MasterBlaster Runs Bartertown!
  Embargo Off.

  Kojarzycie?

 • Anonim (AtPx4Q), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak ja mam małe dziecko i ono marznie i o rety wiesz penguin guzik mnie obchozi twoje może niedouczenie które nie ma tu nic do rzeczy.

 • Anonim (Ak5qud), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Edyto Rozwadowska, w takim razie do kogo to info? Dla całego miasta? Czy to kampania reklamowa w stylu: "podłącz ciepłą wodę z ZEC, to będziesz miał lepiej" Kpina!

 • Anonim (AtPx4Q), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dokładnie.

 • Anonim (ANbpuK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta informacja jest przeznaczona dla odbiorców ciepła na osiedlu Staszica i Garncarska ( ok. 30 budynków mieszkalnych), trzech szkół i jednego przedszkola oraz bodaj pięciu zakładów produkcyjnych, gdyż tylko tam obecnie mamy techniczną możliwość natychmiastowego przywrócenia dostaw ciepła dla celów grzewczych. Nie jest to kampania reklamowa, tylko informacja związana z telefonami mieszkańców w sprawie przywrócenia dostaw ciepła i wskazanie możliwości oraz procedur postępowania w tej sprawie. Przypominam, że ZEC rozpoczyna okres grzewczy na wniosek zarządców budynków. W zasadzie o rozpoczęciu bądź zakończeniu sezonu grzewczego decyduje SM "Bolesławianka".

 • Anonim (AN0mJK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A dlaczego o rozpoczęciu i zakończeniu decyduje SM Bolesławianka? Przecież do innych budynkuów zarządzanych przez p. Molendę czy p. Strzelecką też są dostarczane media? Czy na ulicy Gałczyńskiego obok zakładu ZEC nie ma technicznych możliwości uruchomienia dostaw ciepła?