Dom zły, czyli na powiatowym poligonie

Dyskusja dla wiadomości: Dom zły, czyli na powiatowym poligonie.


 • Anonim (AN0shM), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Poligon za poligonem. Wojenka za wojenką, a wydawałoby się, że do wyborów tak daleko...

 • Anonim (AmRj07), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo! A zdjęcie jest wspanialą ilustracją oblicza naszych władz. Mars rządzi :-).

 • Anonim (vrJHS), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To przejaw początku upadku i niskiego morale zarządu powiatu ( C. Przybylski, D. Kwaśniewski, Z. Mitera, S. Chwojnicki). Niedawno komentowaliśmy sprawę "agresji" na kontrakt szpitala wojewódzkiego przez szpital powiatowy. Po prostu zagubili się i brak pokory. Nie życzę źle ale może i dobrze, Bóg pomoże, dzieci na pewno nie pozostaną bez pomocy a o prawdziwym obliczu koalicji PO, SLD i PSL Bolesławianie i nie tylko dowiedzą się prawdy.

 • Anonim (AmRj07), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie znam Pani, ale aż chce się napisać CAŁUSKI PANI GRAŻYNKO!
  A tak w ogóle to warto byłoby przyjrzeć się armii starostwa i jej kwalifikacjom, bo coś tam dużo byłych wojskowych, ich żon itd.

 • Anonim (ANuEAq), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Siostry należą do Armii Jezusa Chrystusa, który jest Pokojem i pewnie tego pokoju by chciały ale czy zrozumie to Powiat Bolesławiecki?

 • Anonim (eutFSZ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To bardzo dobry komentarz dla tego co się dzieje wokół domu dziecka. Dziękuję pani Grażynie za dobre pióro. Cóż trzeba mieć nadzieję, że dzieci jednak pozostaną w ciepłym i miłym dla nich domu, które Siostry prowadzą z wielkim oddaniem. Pozdrowienia dla Sióstr Elżbietanek. Tak trzymać!

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (A7wTtf), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pułkownik Chwojnicki znany jest ze wojego zapalczywago charakteru, już niejednemu mieszkańcowi Bolesławca napsuł krwi.

 • Anonim (ANuEAq), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo dla Autorki artykułu - błyskotliwy i jakże trafny.

 • Anonim (AtPxKw), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Efekt pióra pani Grażynki może da efekt tylko kto za to zapłaci? Myślę że dla starostwa dać to nie problem tylko powtórzę pytanie - kto za to zapłaci?
  Jak chcecie to mogę udzielić wam odpowiedzi, tylko poproście ładnie :).

 • Anonim (ANuEAq), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I po co to wszystko- szkoda dzieci i ludzi którzy w tym domu pracują - dlaczego S. Chwojnicki nie załatwił tej sprawy z Siostrą Dyrektor tylko przez strony internetowe, co chciał przez to zyskać? Czy jest z tego powodu szczęśliwy że tak głośno o nim wszędzie?

 • Anonim (ANGFRg), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiele problemów wynika ze zbyt dużej ilości rządzących a co za tym idzie koncepcji rządzenia i wydawania publicznego grosza. Należało by tą trójcę / prezydent, starosta, wójt / jak najrychlej sprowadzić do jednego. Ponoć trzy grzyby w barszczu to zbyt wiele. W takiej społeczności jak powiat w zupełności wystarczył by jeden ośrodek władzy. Co najwyżej w mniejszych miejscowościach można by otworzyć OKIENKA DLA INTERESANTÓW które codziennie przyjmowały by ludzi. A sprawy przekazywały codziennie do centralnego urzędu w mieście powiatowym aby ludzie nie musieli się tułać autobusami po powiecie. Było by taniej i sprawniej.

 • Anonim (AsdUPj), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Grażyno, serdecznie dziękuję za ten artykuł. Bardzo trafnie i z poczuciem humoru potrafiła Pani napisać o bardzo ważnej sprawie. Dzieci pokrzywdzone przez los nie z własnego wyboru są w tym Domu, nie mają swojego rzecznika / w Starostwie dwie osoby na etacie/ musimy im pomóc, musimy pomóc Siostrze Agnieszce. Jak narazie walka jest nierówna ale Panowie stratedzy od wizerunku pamiętajcie macie przed sobą armię niepokonaną, armię nas wyborców. Do zobaczenia przy urnie...

 • Anonim (A81TWV), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i jak tam towarzyszu? Zalujemy teraz troche, co? Pan sie nie martwi, wszystko jeszcze mozna naprawic.

 • Anonim (AtPxH1), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja tak sobie mysle ze mamy tyle parafi w Boleslawcu a w nich tylu ksiezy i jak by tak z chrzescijanskiej dobroci przekazali po 1000 zl to juz by sie nazbieralo i pewnie na gorke by zostalo i nie bronie tu starostwa ale pokazuje ze jezeli sistrzyczki biora sie za wychowanie a zato chwala im to jednak kosciul mogl by pomuc swoim owieczka ale panowie w czarnym uniforze wola na nowy samochod wyjazd na impreze a po drugie jestem pewien ze siostrzyczki nie zostawia DOMU DZIECKA bo najnormalniej im sie to nie oplaca i moge isc w zaklad ze tak bedzie POZDRAWIAM I ZYCZE MILEGO DNIA.

 • Anonim (AE7gzT), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Świetny reportaż, doskonale odzwierciedlający mentalność Chwojnickiego i popierających go żołnierzy.