Odchudzanie

 • Anonim (ANx1Hr), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzięki Sławek.

 • Anonim (vrYYz), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ćwiczenia podstawa ale dieta równie ważna. Ja byłam wręcz uzależniona od wszelkiego rodzaju słodyczy i przekąsek ale raz postanowiłam że koniec z tym. Moja waga osiągnęła 97 kg przy wzroście 166 cm to dużo. Zrezygnowałam całkowicie z cukru. Zero asłodzenia, kawy ze śmietanka itp. Ciężko było ale kupiłam chrom w aptece który zwiększa poziom insuliny we krwi czyli hamuje chęć na słodkie i mnie pomogło. Biały chleb zamieniłam na razowy, smażone na gotowane, płatki śniadaniowe zastąpiłam błonnikiem który z czasem zaczyna smakować lub kwestia przyzwyczajenia. Na moim talerzu pojawiło się mnóstwo warzyw a za przekąske służą mi owoce. Czerwone mięso zmieniłm na białe. Kiedy wieczorem miałam ochotę na słodycze wypijałam szklankę kefiru. Usłyszałam mądre słowa, nie jedz mało tylko zdrowo, jeśli chodzi o ćwiczenia to brzuszki w domu i rower stacjonarny. I każdy kto odchudzał się wie, że początki są bardzo trudne i ciężko przestawić się i zmieniać dotychczasowe nawyki i posiłki. Czasem wydaje nam się że po tygodniu diety będziemy wygladac jak modelki więc kiedy po kilk tygodniach r waga spada niewiele często poddajemy się. Zatem trzeba być wytrwałym a wage schowaći nie ważyć się każdego dnia. Od momentu rozpoczęcia diety minęło 1, 5 roku obecnie ważę 72 kg.

 • Anonim (vZkS8), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fajnie się czyta teksty ludzi którym sie udało :) Coś się dzieje ciekawego w społeczeństwie(moda? )Właśnie wróciłem z Orki i kiedy sobie pływałem, w jednej chwili za szybą na siłowni naliczyłem 12 osób(! )które w jednym rzędzie ćwicza na rowerkach, bieżniach i steperach :-).

 • Bardzo proszę. I z dietą też na początek proponuje sobie odpuścić. Z czasem samo przyjdzie. Nie chodzi przecież o to żeby ważyć mało niczym pusty worek po kartoflach ale wyglądać zdrowo i promiennie :).

 • Anonim (AtJkdO), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Idź do dietetyka. Dobierze dietę pod Ciebie + oczywiście ćwiczenia. Mi pomogło.

 • Anonim (ANG8Ca), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na poczatek trzeba przestac żreć a zacząć jeść.

 • Anonim (AjWoVh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja po urodzeniu dziecka też wyglądałam i czułam się fatalnie. Polecić ci mogę z czystym sumieniem. Jazda na rowerku- spining który prowadzi zajęcia Daniel na siłowni u cezara. W trzy miesiące schudłam 10kg. Daniel tez jest dietetykiem zawodu wiec doradził mi dobrą dietę przy mojej wadzie serca. W grupie jest lepsza mobilizacja a na pierwsze zajęcia można przyjść z ciekawości za darmo. Zwłaszcza teraz jak pogoda jest jesienna. Pozdrawiam.

 • Anonim (VBnUJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po co "katować" się dietami, można jeść wszystko ale nie ile się chce. Przykładowo jeżeli Twoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie jest na poziomie 1800 to nie możesz organizmowi dostarczać więcej bo zaczniesz tyć. No i co najważniejsze zwiększ ilość posiłków to podkręcisz metabolizm. Odpal tabele kaloryczne i wagę kuchenną i licz wszystko co zjesz. Co do jedzenia masz wybór albo pełnowartościowe jedzenie albo 4 paczki chipsów które dadzą Ci 2000 kcal, czyli średnie zapotrzebowanie dzienne, podobnie jest ze słodyczami, itd. Oczywiście jak włączysz aktywność ruchową to proces przyspieszysz. Mam przykład na sobie 15 kg w 2 m-ce, nie czując głodu i nie rezygnując z ulubionych łakoci(tylko setki gram zamieniłem na kilkanaście).
  No i na początek proponuje basen bo nie rozwalisz stawów a sporo się spala przy uczciwym pływaniu lub innym aqua aerobiku.

 • Anonim (AN0JoO), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  15 kg w 2 miesiące, wynik świetny. Może i mi się uda...

 • Anonim (AE78ps), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (AjWoVh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonim a czemu ty się mnie czepiasz?

 • Anonim (AE78ps), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (vrYy7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja jestem trzy miesiące po porodzie schudłam 21 kg bez diety i ćwiczen.

 • Anonim (AN0t3x), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonim to jak to zrobiłaś?

 • Anonim (ANGaWi), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podłączyła dziecko pod piersi, no i spacerki z maluchem, to chyba jasne- żadna filozofia, zresztą jak odejmiesz wagę dziecka ok. 4 kg i wody płodowe ko 4l to już na wstępie prawie 10 w dół, w kilka minut :) ).