Ratunku, pomóżcie bo zakochałem się

 • Anonim (AtPxKd), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wczoraj poznałem bardzo wartościową dziewczynę w Piwnicy Paryskiej i nawet zgodziła się na następne spotkanie. Zakochałem się od pierwszego spojrzenia na nią ale się boje bo jest bardzo ambitna, kulturalna, z miłą klasą i boje się tych pierwszych spotkań, ze ja strace. Jak mam rozkochać i utrzymać przy sobie tą wartościową kobietę dla mnie?

 • A może to wielkie zauroczenie i fascynacja? Najważniejsze aby nie być zbyt nachalnym bo to może zrazić.

 • No to tylko ci taktownie pozazdrościć i życzyć wszystkiego dobrego :)
  Zadałeś trudne pytanie, ale coś ci skrobnę. Nie napiszę ci jak zatrzymać tę kobietę bo własne doświadczenia wolałbym zatrzymać dla siebie :) ale napiszę ci co moim zdaniem nie powinieneś robić. Na pewno nie możesz ją nękać smsami i telefonami, nie możesz być nadgorliwie miłym, w nadziei, że kobieta za to cię polubi, nie możesz być nudnym, nie przechwalaj się i nie próbuj imponować kobiecie w celu przekonania jej do siebie za wszelką cenę, nie możesz dopuścić do braku pewności siebie co do kobiety - spowodowany niewiedzą, co się robi, nie przesadzaj z komplementami, prezentami i częstym stawianiem jedzenia czy kina-bo stanie się to nudne. ALE PRZEDE WSZYSTKIM: Nie okazuj zbyt szybko swojego wysokiego zainteresowania bo może to doprowadzić do natychmiastowego odrzucenia; Nie pytaj kobiety o pozwolenie, przejmuj inicjatywę; Nie oddawaj kontroli kobiecie; Nie bądz zazdrosnym i nie pewnym siebie wobec konkurencji ze strony innych facetów!

 • Zakochany po co Ci te nasze wypociny.Jestes super gościem i widać ze dziewczyna to zauważyła i doceniła bo jak piszesz umówiła sie na kolejne spotkanie z Tobą.Zachowuj sie podobnie jak wczoraj...widocznie takiego Cię polubiła i takiego chce Cię mieć.Powodzenia.Idż za głosem serca a wszystko będzie super.

 • Anonim (AtPxKd), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wiem czy bedę umiał być taki jak wczoraj bo troszkę piwka się polało. Sama ja się naprawdę zakochałem. Roko, Kredka dzieki.

 • Idz na randke i nie marudz....zobaczysz ze będzie fajnie.Na początku mały stresik ale gadka szmatka i poleci.Tylko różyczki nie zapomnij.....bo lubimy jak facet przynajmniej na te pierwsze spotkania z wiechciem przyjdzie.

 • Anonim, 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "zakochany", nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze, bo ja już zapomniałem jak to jest być zakochanym. Najważniejsze żeby być sobą, zero grania, bo prędzej czy póżniej i tak wychodzi jacy jesteśmy naprawdę. I nie wykładaj od razu kart na stół, że jesteś zakochany bo się dziewcze spłoszy. Powodzenia!

 • Anonim (AtPGOX), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rzeczywiście, jeżeli poznałeś dziewczynę po piwku i stwierdziłeś w ciągu kilku godzin że jest wartościowa, To na pewno taka jest :)
  He, he, he.

 • Anonim (AtPxKd), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Poznałem, ją zanim zaczełem pic piwko, zresztą potem z nią choć ona wolała małe drinki :).

 • Pani Stanisławo w większosci przypadków te znajomości zawarte na luzaka są znacznie ciekawsze niz na drętwiaka.

 • Zakochany- skoro tak czujesz to świetnie tylko pogratulować :)
  Bądź sobą bo to najważniejsze. Życzę szczęścia.

 • Anonim (A7w9n6), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zakochany-nie rób nic, po prost bądź sobą! Pięknie opisał Ci to Tom77-nic dodać, nic ująć. Im bardziej będziesz kombinował, tym gorzej-efekt może być odwrotny niz zamierzony, a i ona odkryje jakieś sztuczne, wyreżyserowane zachowania. Bądź taktowny, we wszystkim zachowuj umiar, pamiętaj, że czasem lepiej nie powiedzieć nic niż palnąć jakiś nietakt i ogólnie-bądź sobą, taki jak byłeś wczoraj! Skoro zgodziła się na kolejne spotkanie-to jest dobrze i tego się trzymajmy! I jeszcze coś-z wlasnego doświadczenia-wiem, że to będzie trudne, ale trzymaj emocje na wodzy i nie pokazuj, że za bardzo Ci zależy... Ja popełniłam ten błąd i żałuję go do dziś... Niech to się rozkręci w swoim tempie, bez pośpiechu! Powodzenia i trzymamy kciuki za Ciebie :).

 • Anonim (ANuI4I), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zakochanie, milosc jest mylona odpowiednio z zauroczenie, przyzwyczajeniem.

 • Przede wszystkim musi być sobą-nie może grać aktora :).

 • Musisz być sobą, nie spiesz się - kobieta lubi być powoli zdobywana, bądz szczery!2011-07-03, 23:51Roko fajnie to napisałeś, jesteś ciekawym facetem coraz bardziej mnie ciągnie aby cię poznać.