Szef WOŚP: zebraliśmy ponad 67 tys.

Dyskusja dla wiadomości: Szef WOŚP: zebraliśmy prawie 67 tys..


 • Anonim (AN0rkC), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo ;) Jestem pełna podziwu ;) *.

 • Anonim (AE7hpe), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A Bolesławiecki BOK -MCC, gigant kubatury miejskiej kultury, stoi pusty. Pani L i Panie R czy mamy problem z WOŚP?

 • BOK wypożyczył sprzęt na WOŚP.

 • Anonim (AE7h3g), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak i to tyle co mogli zrobić. Chyba się boją o nowe ściany i podłogi. A tam taki potencjał jest i przed Forumem. Na pewno było by lepiej jak by to było w samym centrum. Ale i tak wielki szacun dla organizatorów.

 • Anonim (An27qJ), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Według oficjalnych wyliczeń banku WOŚP sala oli przekazała na rzecz Orkiestry kwotę 1277, 32zł. Gdyby takich osób była przykładowo setka, wtedy byłoby aż 130tys. Zł! Gratulacje i wielkie brawa za postawę i przede wszystkim efekt pracy. W kuluarach mówi sie o nagrodzie indywidualnej ale nie uprzedzam zdarzeń.

 • Anonim (AE7h4E), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Super akcja Kamila Gizy :) Pozdrawiamy z maluszkiem.

 • Anonim (ANyBJa), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wielkie brawa dla wszystkich organizatorów i wielkie dzięki dla mieszkańców Bolesławca, którzy wspomogli WOŚP! Dzieciaczki będą Wam wdzięczne.

 • Anonim (ALlEP1), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mega Wielkie gratulacje dla calej Ekipy WOŚP z Bolesławca za pobicie zeszłorocznego rekordu, Tato! Mega sukces organizacyjny, świetna zabawa każdy grosz przyda się dla potrzebujących dzieci i na nowy sprzęt medyczny. SIEMA! Pozdro z serca Wrocławia Emil und ANNA ;-).

 • Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękuję. Cieszmy się tym co mamy i nie żałujmy tego co mieć mogliśmy. Po za negatywnym podejściem do WOŚP i okazaniem tego wolontariuszom, wszystko poszło sprawnie i szybko. Wielkie podziękowania dla Firm wspierających Fundację i osób współpracujących przy tworzeniu tak Wielkiego Finału i zwolenników. Podziękowania dla dla mediów bolesławieckich, przede wszystkim bolesławieckim. Doliczając nawet inflację to i tak zebraliśmy 50% więcej niż w 18 finale. Myślę więc iż 20 jubileuszowy WOŚP będzie przełomowym i w Bolesławcu przekroczymy granicę100 tysięcy. Tego Wam i sobie życzę. Przy minimalnych kosztach Maksymalne zbiórki. SIEMA Robert Dudek Były szef bolesławieckiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapewniam również iż cała wszystkie działania związane z organizacją wydarzenia było wykonywane na zasadzie wolontariatu i osób wspierających akcję organizacyjnie. 66750, 12 zł -212, 17 euro - 2, 73 $ to nasz wynik na finale, nie licząc aukcji internetowych, które trwają do końca lutego. Jeszce raz serdeczne dzięki dla wszystkich.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (ArCOTH), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Super jest pełna podziwu i tak trzymać panie robercie! Nie przejmować się negatywnym podejściem /wiadomo kogo/. Zrobił pana kawał dobrej roboty a przy okazji utarł co niektórym noski! Wielki szacunek i mam nadzieje, że poprowadzi pan również 20 finał. Wszystkiego dobrego dla pana i współpracowników.2011-01-10, 08:52

 • Nigdzie nie napisałem że poprowadzę 20 finał. Rodzina by się mnie wyrzekła.2011-01-10, 09:01Pozdro dla wszystkich. Niedowiarków też ;).

 • Anonim (AtPxSu), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rodzina Robercie powinna raczej Cię hołdować a nie wyrzekać się. Gratulacje!2011-01-10, 11:17Gdzieś jakieś zdjęcia z WOŚP w Bolesławcu będzie można obejrzeć?

 • Anonim (AtPGOX), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przepraszam, ile zarabia dyrektor ZOZ w Bolesławcu bo w sprawozdaniach majątkowych nie pisze? Chciałbym porównać roczną wypłatę dyrektora do tych 67 tysięcy. Czy aby nie uzbieraliście mniej niż on rocznie zarabia?

 • Anonim (AN0rL3), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (AtPGQZ), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przeglądam fora internetowe, zwłaszcza konkurencji owego portalu i nie mogę przeboleć jak z ludzi może tryskać tyle jadu. Dla tych osób proponuje aby sami spróbowali zając się całym przedsięwzieciem np. w przyszłym roku i wówczas zobaczą ile wysiłku, trudu należy w całą akcję włożyć... Zamiast cieszyć się, że są ludzie, którzy robią coś dla naszych małych obywateli, to najlepiej i najłatwiej jest krytykować, "udzielac rad", zamiast wziąść 4 litery i samemu przekonać się jak w rzeczywistości prowadzi się takie akcje... Wielki szacunek dla organizatorów. Ps. A gdyby akcja nie odbywała się u nas w mieście, podejrzewam, że nie obyło by się bez dozy krytyki odnoszącej się co do niezorganizowania Orkiestry. Ot to cała mentalność ułamkowej części naszego społeczeństwa...

 • 1
 • 2