Piratował w Tomaszowie, stracił prawo jazdy i dostał 400 zł mandatu

Dyskusja dla wiadomości: Piratował w Tomaszowie, stracił prawo jazdy i dostał 400 zł mandatu.


  • Andy (VvZ6f), 2018-09-05 12:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja też miałem zabrane prawo jazdy za rzeczone piratowanie.
    Piractwa dopuściłem się na terenie suszek po zmianie znaków na teren zabudowany.
    Kilka dni wcześniej to nie było piratowanie a więc jak sami widzimy "Piratowanie" jest terminem czysto umownym.
    Czu kara odniosła skutek? Nie
    Obecnie, kiedy tamtędy przejeżdżam pilnuję aby nie przekroczyć 100 km/h
    Droga prosta, brak ruchu drogowego, jeżdżę zwykle pod wieczór.
    Efekt kary?
    Przez 3 miesiące musiałem korzystać z transportu miejskiego. Nauczyłem się logicznie planować dzień. Spontaniczna wyprawa po ulubioną herbatę do TESCO nie wchodziła w rachubę. Nastąpiła też mała weryfikacja przyjaciół. Otrzymywałem telefony z pytaniem "jak sobie radzisz" lecz nie usłyszałem "może gdzieś Cię podwieźć".
    Teraz kiedy dzwonią do mnie ludzie z problemami różnego rodzaju zwykle zadaję pytanie "jak sobie radzisz" i dodaję jeszcze 'O jej. Jaka szkoda. Musi być Ci ciężko" po czym życzę miłego dnia i kończę rozmowę.
    A tak poza tym życzę wszystkim miłego dnia.
    Pozdrawiam

  • Ax (ekh5vy), 2018-09-05 12:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Po jakiemu to piratowal

  • Boom (A3T0dR), 2018-09-05 13:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Aż jednego złapali, sukces po byku.
    W ciągu 10minut na drodze między Okmianami a Kruszynem można złapać takich kierowców ze 100.
    Żaden sukces...

  • idzi (AE7h0M), 2018-09-05 13:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zapraszamy do OTOKU....tam będziecie mieć utrzymanie z mandatów dla całej Komendy do Świat .

  • T (ArCUBM), 2018-09-05 13:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dlatego trzeba pilnować żeby jeździć bezpiecznie i nie przekraczać 100km/h

  • anonim (g64Tk), 2018-09-05 14:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Boom (A3T0dR) napisał(a):

    Aż jednego złapali, sukces po byku.
    W ciągu 10minut na drodze między Okmianami a Kruszynem można złapać takich kierowców ze 100.
    Żaden sukces...

    Miedzy Okmianami a Kruszynem jest w większości teren niezabudowany wiec co to ma do rzeczy

  • HEHE (ALxael), 2018-09-05 16:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ciekawe jest to, ze tu nie da rady nikomu dogodzic ,lapia zle, nie lapia jeszcze gorzej tak z ciekawosci jak trzeba miec w lepetynie nastukane, zeby jezdzic z takimi wynikami w miejscowosciach, bez roznicy czy to wioska, czy miasto nie da rady sie zatrzymac jsk cos lub ktos wyjdziee na droge, nawet jak bedzie to tzw wtargniecie to skonczy sie tragicznie

  • Reklama

  • anonim (hjNQa), 2018-09-05 16:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niech przyjadą na autostradę na Zabobrzu.

  • mimi (e3abUs), 2018-09-05 18:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Andy (VvZ6f) napisał(a):

    Ja też miałem zabrane prawo jazdy za rzeczone piratowanie.
    Piractwa dopuściłem się na terenie suszek po zmianie znaków na teren zabudowany.
    Kilka dni wcześniej to nie było piratowanie a więc jak sami widzimy "Piratowanie" jest terminem czysto umownym.
    Czu kara odniosła skutek? Nie
    Obecnie, kiedy tamtędy przejeżdżam pilnuję aby nie przekroczyć 100 km/h
    Droga prosta, brak ruchu drogowego, jeżdżę zwykle pod wieczór.
    Efekt kary?
    Przez 3 miesiące musiałem korzystać z transportu miejskiego. Nauczyłem się logicznie planować dzień. Spontaniczna wyprawa po ulubioną herbatę do TESCO nie wchodziła w rachubę. Nastąpiła też mała weryfikacja przyjaciół. Otrzymywałem telefony z pytaniem "jak sobie radzisz" lecz nie usłyszałem "może gdzieś Cię podwieźć".
    Teraz kiedy dzwonią do mnie ludzie z problemami różnego rodzaju zwykle zadaję pytanie "jak sobie radzisz" i dodaję jeszcze 'O jej. Jaka szkoda. Musi być Ci ciężko" po czym życzę miłego dnia i kończę rozmowę.
    A tak poza tym życzę wszystkim miłego dnia.
    Pozdrawiam

    Twoja wypowiedź utwierdziła mnie w zamyśle, że każde złamanie przepisów zapisane na rejestratorze ( np wyprzedzanie na podwójnej) będę skrzętnie dostarczać do komendy. Takich debili jeżdżących 100 po teranie zabudowanym trzeba skrzętnie eliminować z społeczności prowadzącej pojazdy mechaniczne.

  • Ja (eltCFw), 2018-09-06 06:30 Cytuj Zgłoś nadużycie
    idzi (AE7h0M) napisał(a):

    Zapraszamy do OTOKU....tam będziecie mieć utrzymanie z mandatów dla całej Komendy do Świat .

    Przyłączam się do zaproszenia: na Rakowice/Bożejowice też

  • Jasio (AFevS8), 2018-09-06 07:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja (eltCFw) napisał(a):

    Przyłączam się do zaproszenia: na Rakowice/Bożejowice też

    Zapraszam na Kraszowice.

  • Andy (whSIx), 2018-09-06 08:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
    mimi (e3abUs) napisał(a):

    Twoja wypowiedź utwierdziła mnie w zamyśle, że każde złamanie przepisów zapisane na rejestratorze ( np wyprzedzanie na podwójnej) będę skrzętnie dostarczać do komendy. Takich debili jeżdżących 100 po teranie zabudowanym trzeba skrzętnie eliminować z społeczności prowadzącej pojazdy mechaniczne.

    Sam się kretynie wyeliminuj

  • Telek (A81Xri), 2018-09-06 13:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    400 zł mandatu? Żart jakis, trochę dolozy i zakupi prawko z clubcardu. Ten taryfikator to jakis zart!

  • anonim (A81GN4), 2018-09-06 21:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Andy (VvZ6f) napisał(a):

    Ja też miałem zabrane prawo jazdy za rzeczone piratowanie.
    Piractwa dopuściłem się na terenie suszek po zmianie znaków na teren zabudowany.
    Kilka dni wcześniej to nie było piratowanie a więc jak sami widzimy "Piratowanie" jest terminem czysto umownym.
    Czu kara odniosła skutek? Nie
    Obecnie, kiedy tamtędy przejeżdżam pilnuję aby nie przekroczyć 100 km/h
    Droga prosta, brak ruchu drogowego, jeżdżę zwykle pod wieczór.
    Efekt kary?
    Przez 3 miesiące musiałem korzystać z transportu miejskiego. Nauczyłem się logicznie planować dzień. Spontaniczna wyprawa po ulubioną herbatę do TESCO nie wchodziła w rachubę. Nastąpiła też mała weryfikacja przyjaciół. Otrzymywałem telefony z pytaniem "jak sobie radzisz" lecz nie usłyszałem "może gdzieś Cię podwieźć".
    Teraz kiedy dzwonią do mnie ludzie z problemami różnego rodzaju zwykle zadaję pytanie "jak sobie radzisz" i dodaję jeszcze 'O jej. Jaka szkoda. Musi być Ci ciężko" po czym życzę miłego dnia i kończę rozmowę.
    A tak poza tym życzę wszystkim miłego dnia.
    Pozdrawiam

    Czy ty czytasz, co napisałeś? Jest ograniczenie, to do jasnej cholery się do niego zastosuj. Mam nadzieję, że szybko stracisz prawko za punkty i nikogo nie skrzywdzisz. Np. pieszego, który czując się w miarę bezpiecznie będąc w terenie zabudowanym, nie założy kamizelki odblaskowej po zmroku.

  • Gienek (Ak5rKA), 2018-09-07 09:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Jasio (AFevS8) napisał(a):

    Zapraszam na Kraszowice.

    Dokładnie. Do Kraszowic często kierowcy wpadają od strony Bolesławca powyżej 90 km/h, a w całej wsi jest ograniczenie do 40 km/h. Tam niejeden by się prawka na 3 miechy pozbył.

Reklama