Zakonnik wygarnia Kościołowi i pisze m.in. o naszym księdzu-kulturyście

Dyskusja dla wiadomości: Zakonnik wygarnia Kościołowi i pisze m.in. o naszym księdzu-kulturyście.


 • Bożena (AMCXcX), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystko się zgadza dostają pensję datki za pogrzeby śluby itd.nigdy nie zgodzę się ze kradną od wiernych od urodzenia a nawet po śmierci!!! KSIĘŻA TO DEMONY ZŁA IDA TAM GDZIE CZUJĄ PIENIĄDZE.

 • Hania (AMCXcX), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prawidłowa ocena ja widzę to nie inaczej jak księża przestępcy .Księża bardzo daleko są od PRAWDY BOZEJ skorumpowani grupa łowców dobytku bogactwa a co robi zlodziej rydzyk to co robią tak zwani duchowni to WSTYD!!!

 • Katolik (wo9Ta), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystkim przyda sie spowiedz adwentowa. Trumna nie ma kieszeni . Warto o tym pamiętać

 • Zxv (A81Gmt), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapomnieliscie wspomnieć że Ksiądz Artur jest kulturystą a iii jeszcze ze jest kulturystą no i że jest kulturystą... Musicie jeszcze napisać że jest kulturysta bo bym zapomniał.
  Ja akurat sądzę że każdy ma prawo realizować swoje pasje, jeśli to jest jego pasją, niech to czyni.

 • anonim (AE7o9d), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  trumna niema kieszeni ,ale kosztuje.

  śmierć też niema kieszeni ,ale kosi każdego równo.

 • Han (AMCXcX), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To co czyni Kościół to złodziejstwo w biały DZIEŃ skąd miał ksiac dwa miliony co ZEKOMO mu ukradli co z rydzykinem ZLODZIEJEM UKRADŁ Polakom PIENIĄDZE ze ZBIÓREK dla STOCZNI wytrwali od Polski MAJATKI i co sprzedali za MILIONY .Księża to HIENY..!!!

 • Katolik (AL0j2E), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem katolicka ale to co się dzieje w kościele wola o pomstę do nieba.... Chore dane opłaty za Sakramenty, księża którzy z ambony wmawia nam że o noszenie się bogactwem to grzech, a sami jeżdżą super wózkami i świecą smartfona i i innymi gadżetami na które przeciętnego człowieka nie stać. A Ksiądz kulturysty? Co komu przeszkadza że ma pasję i odnosi sukcesy? Jednym słowem WIARA TAK.... SYSTEM W KOŚCIELE NIEKONIECZNIE

 • PIotr (eQHO7b), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Katolik (AL0j2E) napisał(a):

  Jestem katolicka ale to co się dzieje w kościele wola o pomstę do nieba.... Chore dane opłaty za Sakramenty, księża którzy z ambony wmawia nam że o noszenie się bogactwem to grzech, a sami jeżdżą super wózkami i świecą smartfona i i innymi gadżetami na które przeciętnego człowieka nie stać. A Ksiądz kulturysty? Co komu przeszkadza że ma pasję i odnosi sukcesy? Jednym słowem WIARA TAK.... SYSTEM W KOŚCIELE NIEKONIECZNIE

  Nie dawaj tace księdzu, zainwestuj w słownik .

 • anonim (AN0EyE), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Boliwia - kraj, w którym mordują polskich misjonarzy. • anonim (AE7o9d), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  a kogo mają nawracać jak wcześniej wycięli w pień rdzenną ludność.

  utrwalają katolicyzm.

 • Pusia (ANUbgy), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  WY KSIĘŻA I ZAKONNICY SAMI SOBIE WYGARNIJCIE WASZE BŁĘDY A NIE NAM!!!! SĄD OSTATECZNY NIE TYLKO NA NAS BĘDZIE ALE I NA WAS TEŻ.!!!! W SWOIM OKU ZIARENKA GRZECHU NIE WIDZICIE A U KOGOŚ OWSZEM I TO ZIARNA Z CAŁEGO POLA TEGO ŚWIATA. prawda jest taka że czasy ciemnoty i strachu przed piekłem i szatanem minęły ludzie już coraz więcej widzą i wiedzą i nie jesteście już przykładem poniekąd dla nas ale starzy ludzie którzy chcą sie wykupić do bram św Piotra to owszem będą za wami. Bóg pomoże i jest z każdym z nas nie tylko dlatego że słuchamy was.

 • Joannes (Ak5Ajb), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Biednych zawsze mieć będzie...". Kochany Bracie ten fragment z Pisma Świętego przeczytaj!

 • Deus vincit! (Ak5Ajb), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bóg wie co robi!

 • 1234567890 (AN0gJr), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Boga mam w sercu a niektórych księży w dupie. Więcej księży kulturystów więcej księży z pasją. Księdza kulturystę się piętnuje, a o księżach pedofilach kler milczy! Polski kler sam odpycha od kościoła.

 • anonim (ANynHW), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  człowiek (AN0h4g) napisał(a):

  Temu „ojczulkowi” to już nie przeszkadza, ze w 90% (jak nie więcej) księdza to [...] pedofilie. Idą do „zakonu” bo tam jest łatwa kasa i raj dla gejów i pedofilów. A jaki normalny ksiądz ma jakies hobby, żeby właśnie zająć sobie wolny czas to już mu przeszkadza.
  A propos [...] pedofilów to akurat Kościół milczy tylko wyjdzie jakaś afera na jaw to rzucają ich z miejsca na miejsce. A oni i tak robią to samo w nowym miejscu aż znowu nie wyjdzie prawda na światło dzienne

  Pełno bzdur w tym poście. Wygląd to raczej inaczej:
  [link do nieprawdziwych treści JKM]