Zalało jej auto. Właścicielka jest zła i grozi... PWiK

Dyskusja dla wiadomości: Zalało jej auto. Właścicielka jest zła i grozi... PWiK.


 • ZK Polska (ALxcHp), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Teoretycznie każdy może auto przeparkować, tylko jak wszyscy to zrobią jednocześnie to chyba na dach będą musieli wjechać.
  Także ludzie, gdy widzicie powódź to przeparkujcie i nie będzie problemu, a najlepiej to nie idźcie w ten dzień do pracy.

 • anonim (An27bq), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  pani.wojenka napisał(a):

  Szanowna Pani- właścicielka topielca nie wyglądała przez okno i nie widziała, że stan wody jest wysoki i może przewyższyć próg samochodu? Osoba dbająca o swój majątek zastanowiłoby się chociaż, czy może jednak nie przeparkować. Ale Pani uparła się że wie, iż woda powinna być wypompowana i to najlepiej właśnie przy najbliższej studzience od Forda. A może Pani go nienawidziła i dobrowolnie czekała "zobaczymy co będzie", a razie czego idę do sądu i im dowalę 20 tys.
  Droga Pani, ulewa była zbyt intensywna i długotrwała aby odprowadzić taką ilość wody z miasta. Inne ulice miały większy problem, ludzie mieli pozalewane piwnice (tego się nie da przestawić w inne miejsce).
  A teraz konkluzja, w miesiącach od listopada do marca Pani odwiedza znajomych w Bolesławcu a w pozostałe to oni Panią ;)

  aleś się napisała że hoho.

 • anonim (wo9Gq), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bu ha ha ha

 • KK (ALxJzY), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  20 tysięcy to ten focus był wart chyba jak z salonu wychodził

 • greg (AtWq2s), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lodz/zalane-ulice-w-lodzi/kjrm6vq
  to pewnie tez wina boleslawieckich wodociagow. hahaha sorry taki mamy klimat

 • anonim (AN0hwf), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak widać, urzędowe kundle, muszą szczekać...

 • anonim (ALxcHq), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Olo (qd2Us), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I anonimowi kundle tez szczekaja ,tylko ze ugrysc niemoga,hau hau

 • pero (A5EZGV), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Burza naprawdę ogromna. Ale co do studzienek to z tym jest tragedia. Mieszkam w domku 32 lata i na mojej ulicy ani razu nie było czyszczenia studzienek, Wystarczy przejść się ul. Zwycięstwa. W kierunku Jeleniogórskiej jest dość stromo. Wszystkie studzienki zamulone . I jest to już od parunastu lat. Pamiętam czasy gdy po Bolesławcu pojazdem o nazwie Dzik jeździło na okrągło 2 panów i taką specjalną łopatą czyścili studzienki. Nie było wtedy specjalistycznego sprzętu i jakoś sobie radzono. pero

 • anonim (qdaxn), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Olo (qd2Us) napisał(a):

  I anonimowi kundle tez szczekaja ,tylko ze ugrysc niemoga,hau hau

  Olo, też jesteś anonimem - noga!

 • anon (A81XRa), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wystarczy wykupić ac i żyjesz bez spiny. Btw dobry dzik... 20k ?:D

 • anonim (ANUTge), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za całą niewydolność systemu kanalizacyjnego odpowiadają Prezes Wodociągów i Prezydent Roman.Kilka lat wstecz była robiona modernizacja kanalizacji ściekowej
  (ISPA) należało w tym czasie zaprojektować i wybudować instalację kanalizacji burzowej ,która odprowadzłaby wodę bezpośrednio do rzeki Bóbr.Tego Pan Roman nie wykonał. Studzienki odbierające wodę opadową podłączone są do kanalizacji ogólnościekowej kierowanej do oczyszczalni.Oczyszczalnia nie ma takiej przepustowości a proces neutralizacji ścieków trochę trwa.Koło się zamyka .Pan Roman potrafi zadbać o Fundusze Unijne na swoje " POMNIKI" jednak ma w głębokim poszanowaniu inwestycje, które mogą służyć miastu ale są głęboko w ziemi .Jak się pochwalić czymś czego nie widać ?Może nowy Prezydent zacznie myśleć o nas -mieszkańcach których zalewają ścieki i krew.Pamiętajmy o tym przy urnach wyborczych. Zalany mieszkaniec.