Mistrzom parkowania grozi do 300 zł mandatu

Dyskusja dla wiadomości: Mistrzom parkowania grozi do 300 zł mandatu.


  • Anonim (qfwKZ), 2016-03-17 19:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (ePEA7Z) napisał(a):

    Ludzie wysiądźcie z tych samochodów i zacznijcie chodzić na piechotę. Skończą się wszystkie problemy!

    Sam sobie chodź na piechotę, to że ty tak robisz nie znaczy że każdy ma tak robić, mamy demokrację a z tym prawo wyboru w jaki sposób się przemieszczamy. Zresztą ludzie, których samochody są na tablicach DBL są nie tylko z Bolesławca, ale także z wiosek w całym powiecie.

  • Anonim (woXNy), 2016-03-19 10:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (A7w4j8) napisał(a):

    W Bunzlau za malo parkingow, zamiast nowych galerii moze by tak zwiekszyc ilosc miejsc do parkowania.

    Pod hipermarketem zawsze parkuje na środku linii. Wtedy mogę sobie normalnie drzwi w samochodzie otworzyć i normalnie wysiąść. Gratuluję projektantom parkingów pod supermarketami, ja na Smarta ani na Mini się nie mam zamiaru przesiadać. Ciekawe co na te miejsca parkingowe amerykanie powiedzieliby :D Chyba w całkiem innym kierunki idziemy, niż oni.

  • Anonim (qqj32), 2016-03-20 14:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mnie ostatnio zadziwia fakt, że za każdym razem jak jestem w Dino na Starzyńskiego to zawsze znajdzie się "miszcz" ,który mimo pustych miejsc na parkingu próbuje wjechać do sklepu. Przejść 10 kroków to dla niektórych ogromny wysiłek.

  • Anonim (A7w4j8), 2016-03-20 15:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (woXNy) napisał(a):

    Pod hipermarketem zawsze parkuje na środku linii. Wtedy mogę sobie normalnie drzwi w samochodzie otworzyć i normalnie wysiąść. Gratuluję projektantom parkingów pod supermarketami, ja na Smarta ani na Mini się nie mam zamiaru przesiadać. Ciekawe co na te miejsca parkingowe amerykanie powiedzieliby :D Chyba w całkiem innym kierunki idziemy, niż oni.

    Fakt faktem tutaj masz racje, jezeli kazdy ustawilby sie idealnie w miejscu parkingowym pomiedzy liniami to przy otwieraniu drzwi 90 % osob bedzie obijac sasiadowi lakier...

  • 1
  • 2

Reklama