Połączą osiedle 40-lecia z al. Tysiąclecia? Co z działkowcami?

Dyskusja dla wiadomości: Połączą osiedle 40-lecia z al. Tysiąclecia? Co z działkowcami?.


 • Anonim (AQpbkP), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jaki to ma sens skoro za moment będzie tam obwodnica ?

 • Anonim (euu8U9), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Burmistrzu !!!! Panie i Panowie radni,powinniscie udac sie po porade do lekarza specjalisty od szaarych komorek. Chcecie zlikwidowac pluca miasta????To zrobcie tez na tych dzialkach ogromny parking.Przeciez tyle miejsca sie tam marnuje!!!!Tylko chorzy radni moga cos takiego wymyslic!!!!!! Za dwa lata wybory,czy obywatele wybiora takich radnych?????

 • Anonim (AE40sD), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nic ująć nic dodać do op-ini przedmowcy.

 • Anonim (AL0jcO), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przypuszczam że jest to opinia jakiegoś działkowca, to nie radni wymyślili sobie tam drogę, tylko mieszkańcy osiedla. A na wyborach za dwa lata obyś się "Gościu" nie zdziwił.

 • Anonim (ANG9K5), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawe czy pan radny Kasprzyk pokazywał mapę z planowaną drogą mieszkańcom Konradowskiej i Kopernika? Bo z map wynika ze to pod ich oknami będzie ona przebiegać, przez to stracą na wartości ich domy oraz spokój na swoich ogrodach. Z tego co widać planowana droga ma odciążyć centrum. Wątpię aby mieszkańcy się na to zgodzili, a tym bardziej działkowcy. Ciekawe czy się zgodzą i za jakie pieniądze sprzedadzą ziemię? Bo u nas w mieście ceny za metr kwadratowy ziemi pod budowę zaczynają się od 50-70 zł w górę.
  Wracając do drogi to pan radny Kasprzyk wydaje mi się ze rozmawiał tylko z mieszkańcami Kleeberga i Starzyńskiego. Zapominając ze jeszcze jest Konradowska i Kopernika. Chyba nie chce mu sie być radnym w następnej kadencji.

 • Anonim (dRjUuy), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i pewnie z czasem działki będą zmienione na budowlane, ale taka kolej rzeczy. Nic nie trwa wiecznie. W końcu to grunty w centrum miasta

 • Anonim (ekhMkm), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawe czy tak reklamowana działka "najpiękniejsza w mieście" przy ul. Jagiellonów już sprzedana? Ta informacja pogrąży "wołaną" cenę, nie licząc cudzej kasy, ale takie skojarzenie :-)

 • Anonim (ALlzXM), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie radny Kasprzyk ja mieszkam na Kosiby w bloku pana mamy i działkę mam przy ul Jagiellonów nie widziałem pana aby pan chodził po osiedlu i rozmawiał z mieszkańcami w tej sprawie ja pana widziałem ostatnio w tamtym roku przed wyborami jak pan startował na radnego i dlaczego pan kłamie .Proponuje Panu Prezydentowi niech połączy te dwa osiedla od ul. Konradowskiej jest taki zjazd w dól przez ulice Jagiellonów przez chodnik między lasem a szpitalem i dalej między Biedronką a stacją benzynową do ul. A Tysiąclecia .

 • Anonim (qfwoe), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak można zobaczyć pana Kasprzyka skoro on mieszka w Osiecznicy ? Co ten typ robi w radzie ? Poroniony totalnie pomysł. Drogę do marketu skrócimy o kilometr.
  Na co to ? Komu ? Niedługo powstanie obwodnica do ronda. Po jaką cholerę ta droga ?

 • Anonim (ANuQkI), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta droga tak potrzebna jak bezrobotnemu lektyka. Kapitałem i siłą współczesnego miasta jest zieleń. Nie markety, nie strefy ekonomiczne, ale właśnie zieleń. I oby jej było jak najwięcej.

 • Anonim (ALlzXM), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawy jestem czy mieszkańcy nowo wybudowanych domków przy ul. Jagiellonów będą zadowoleni z tej drogi .

 • Anonim (whPEr), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mieszkam na Kopernika i Wojtek u mnie był. Powiem Wam to co Jemu. Droga jest tu potrzebna, bo to naprawdę skróci czas dojazdu chociażby do tesko czy briko.

 • Anonim (A81G5j), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Konia kują a rdny nogę podstawia. A możesz powiedzieć koleżko radny gdzie mieszkasz na tym osiedlu? U mamusi jeszcze śpisz w stołowym?, czy już zadyma minęła i nie trzeba z gościny korzystać?
  Puknij się pan w łeb... Ech...byle przy korycie, widać służy...

 • Anonim (AN0CK2), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo dobry pomysł i oby jak najszybciej go zrealizowano.

 • Anonim (AE4gVF), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Już niebawem,680 metrów dalej, w linii prostej, powstanie w przeciągu 2-3 lat obwodnica GIGANT. Wówczas zostanie przebudowane rondo kruszyńskie, łączące-właśnie al. 1000-lecia z ul. Kosiby. Zatem, po co ten pośpiech i zapobiegliwość włodarzy ratuszowych, żeby na siłę uszczęśliwiać suwerena i wprowadzać w serce ogrodów działkowych, identyczną drogę łączącą al.1000-lecia z ul. Kosiby, niszczącą spokój, ekoklimat? Drogę generującą hałas, pyły i metale ciężkie w obszarze upraw działkowych? Myślę,że droga jest tutaj jedynie wytrychem, a sednem sprawy jest wizja wydzielenia działek budowlanych od strony al.1000-lecia przy „biedronce” i kilkunastu działek na „plecach” ul. Konradowskiej? Miasto „dusi” się z powodu braku nowych działek budowlanych, a na projektowanie nowych na obrzeżach miasta nie ma wizji i pomyślunku, stąd takie „szarpane” decyzje uderzające w mieszkańców oś. Jagiellonów, ul. Konradowskiej i działkowców. Radny Mucha(przewodniczący Komisji GPiB) pełniący rolę obrotowego w działaniach planistycznych winien pochylić się nad tematem, zgłębić wiedzę planistyczną, zapoznać się z terenem, zdaniem ludzi i dopiero wypowiadać się publicznie. Wybory za 2 lata, warto władzy patrzeć na ręce, coraz częściej :)