W Bolesławcu służby nie odholowują źle zaparkowanych samochodów

Dyskusja dla wiadomości: W Bolesławcu służby nie odholowują źle zaparkowanych samochodów.


 • zombi (A7bEfm), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To po co te znaki w ogóle wieszać skoro samowolka trwa .

 • Mieszkaniec (qfH9t), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bezwzględnie tak! dodatkowo należy wprowadzić w całym centrum strefę płatnego parkowania z egzekucją mandatową wobec niestosujących się do obowiązku płacenia za parkowanie!!

 • ech... (vZly1), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pod Rossmannem na zgorzeleckiej na poboczu , kiedy bym nie szedł stoi zaparkowany czerwony bus . Może by i było ok. Ale pojazd zasłania całkowicie widok wyjeżdżającym kierowcom z będącego tam parkingu pod samym Rossmannem . I to jeszcze stoi zaparkowany koło miejsc dla inwalidów , całkowicie zasłaniając im wyjazd . Osobom niepełnosprawnym jest trudniej się nagimnastykować by włączyć się do ruchu . Kiedyś widziałem tam SM , jak stresowała kierowców po przeciwnej stronie . A ten pojazd sobie tam stał i nic , zero zainteresowania .

 • Nieprawda (qfFrt), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z tego co mi wiadomo tabliczka informacyjna z zakazem parkowania bo grozi odholowaniem - umieszczona pod marketem jest typową samowolką umieszczoną przez dany market. Sluzby porzadkowe nie odholuja auta, a jak juz to na koszt marketu, a nie wlasciciela pojazdu. Natomiast jesli tabliczka umieszczona jest przy waznych miejscach typu szpital prokuratura sad itd to oczywiscie odholowanie na koszt wlasciciela pojazdu.

 • feel (ALlzWZ), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wielka bzdura i nieprawda!!!!jestem kierowcą zawodowym i jeżdżę dużo po mieście i nie raz byłem świadkiem źle zaparkowanych samochodów i jadący patrol policji straży miejskiej przejeżdżając kolo tak źle zaparkowanych aut nawet się nie zatrzymał....dzwoniąc na straż miejska to dyspozytor pyta mnie a ile aut stoi na zakazie zatrzymywania na zakręcie na ul Starzyńskiego przy Rafaelo???jak jedno to nie problem...żenada....a ile stoi na Staszica na zakazie postoju gdzie ludzie mają prywatne posesje i nie chce im się wjeżdżać po co jak straż miejska czy policja i tak mi nie da mandatu...a przystanki dla autobusów miejskich na Jana Pawła pod szkola nagminnie tam rodzice parkują tylko na chwilę...takie głupie tłumaczenie.....a autobusem jadą dzieci pod szkołę i kierowca nie może wjechać nawet w zatoczkę...a policja i straż miejska ma ten problem w nosie...mimo wielu zgłoszeń....dyspozytor straży miejskiej i policji sa źli jak sie im zgłasza problem....takze apeluje o wyciągnięcie konsekwencji wobec obojętności służb policji i straży miejskiej....od tego są żeby reagować jak obywatel zgłasza łamanie przepisów.....byłem też ostatnio świadkiem jak rodzic w parku waryńskiego zgłaszał policjantom ze w parku na ławce często siedzi ta sama osoba w dzień w dzień i pije alkohol i obserwuje dzieci...policja na to że on nic nie zrobil nic nie możemy mu zrobić..nawet go nie spisali....jak tu liczyć na policję i straż miejska która ma monitoring w parku i w ogóle nie reaguje na pijących tam ludzi!!!!!!!

 • kt (e3auJ0), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "system zdecydował, że nie może przyjąć twojego głosu"
  Do dupy z takim sondażem !

 • mieszkańcy (A81Gpv), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Arogancja dyspozytorów policji i straży miejskiej przekroczyły wszelkie granice.....niech władza Prezydent się za to wezmą...