BKS: juniorzy w lidze dolnośląskiej, seniorzy w klasie A

Dyskusja dla wiadomości: BKS: juniorzy w lidze dolnośląskiej, seniorzy w klasie A.


 • Anonim (ALU6Ou), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na początek gratuluje odbudowy drużyny i życzę sukcesów . Może do niektórych w końcu dotrze, iż celem nie była likwidacja drużyny seniorów i zniszczenie klubu , a uzdrowienie sytuacji. Widać, iż BKS opiera swoją przyszłość stawiając na młodzież.Jeżeli chodzi o marketing piłki nożnej, to w BKS Bolesławiec wiele się zmieniło i uważam, że jest on na wysokim poziomie. Moim zdaniem pracuje nad tym zespół młodych ludzi, których pozazdrościć może każdy klub. Zaznaczam od razu iż nie jestem działaczem, prezesem a kibicem który obserwuje jak rozwija się sytuacja w klubie i widzę , iż większość rzeczy jest na + :-).

 • Anonim (A7w5el), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  nalezalo sprowadzic seniorow d o klasy okregowej a nie a klasy ,na dzien dobry Krasnik wstyd i hanba.

 • Anonim (ePEA7E), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wstyd i hańba? A dlaczego? Jakie miasto taki klub, weź się za robotę i zacznij działać dla Klubu. Wszyscy tylko narzekać potraficie. Nie podoba Ci się to nie chodź na mecze.
  Z takich "Kraśników" można paru fajnych chłopaków do grania wyciągnąć.

 • Anonim (A7w5el), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  wyciagnij sie i sie odlej pacanie,nie masz pojecia co piszesz po 60 latach 1 pierwsza druzyna BKS gra na dzien dobry z krasnikiem wstyd i hanba taki Chojnow uratowal twarz a wy co wstyd wstyd wstyd i wypad.

 • Anonim (A7NEge), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A klasa to ne B..Wielki sukces klubu,że udało im się awansować z B klasy.Tak na poważnie,to to wszystko jest niepoważne.

 • Anonim (qf8Tl), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wy??? Widać żeś matołem spoza Bolca, albo kretynem który tylko krytykować potrafi. Sam się odlej!! A nie, zapewne i tego sam nie potrafisz zrobić.

 • Anonim (ALU6Ou), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Człowiek pod nickiem Gość A7w5el pisze "wy" bo to pewnie przedstawiciel komercyjnych stowarzyszeń/fundacji . Grupa działaczy oraz trenerów tamtych tworów od zawsze jest nieprzychylna dla BKS Bolesławiec i stara się umniejszyć zasług ludzi, którzy robią coś dla BKS-u . Łatwo poznałem kto pisze , bo ostatnio brałem udział w dyskusji z "tymi ludźmi" pod tematem dotyczącym BKS-u i pisali w podobny sposób to znaczy nie składnie , z błędami i bez logiki wnosząc do dyskusji wiele krytyki i chamstwa w wypowiedziach. Jako kibic będący od wielu lat z klubem, niezależnie od wyników sportowych, wierzę, że obecny "Zarząd" zbuduje silną drużynę w oparciu o tradycję i nowoczesność. Jako kibic BKS Bolesławiec apeluję o przywrócenie nazwy drużyny BKS Bolesławiec po przez usuniecie członu "Bobrzanie".

 • Anonim (ANx1DL), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety, zmiana nazwy klubu wymaga zmiany w Statucie a to z kolei wymaga zmiany we właściwym rejestrze sądowym a co za tym idzie opłata za takie działanie to 1000 złotych polskich. Nie przypuszczam, ze Klub ma takie pieniądze na wydatki nie do końca związane z bieżącą działalnością. Chyba lepiej je spożytkować na inne cele.

 • Anonim (AE4GAn), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Spokojnie, chłopaki róbcie swoje, trenujcie i grajcie, innej drogi nie ma. Kto mówi inaczej to kłamie! Po prostu trzeba wygrywać i awansować. Proste !

 • Anonim (AHcJVs), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest szansa żeby wszystko odbudować. Prawdziwi kibice są z Wami.

 • Anonim (AE4GAn), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Alleluja i do przodu, jak powiada klasyk !

 • Anonim (AHcJVs), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (AE4GAn) napisał(a):

  Alleluja i do przodu, jak powiada klasyk !

  No fakt współczesny klasyk klasyków :-)

 • Anonim (ANIZMJ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co tu dużo gadać fajno jest do pierwszych meczy potem się znowu obudzą optymiści i rozpacz gołego w pokrzywach. nie ma przyszłości ten klub bo nie ma dobrych trenerów i zarządu, a pojawiła się w Bolcu konkurencja i wyszło Szydło z worka :) DNO.

 • Anonim (ALU6Ou), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pojawiła się konkurencja ? :-). Jak na razie w Bolesławcu są dwa kluby KS Kolonia i BKS Bolesławiec. Wprawdzie wioska w ramach leczenia kompleksów od jakiegoś czasu dodaje do nazw swoich fundacji/ stowarzyszeń nazwę Bolesławiec ale z Bolesławcem to te twory nie maja nic wspólnego. Z tego co wiem to w komercji pojawił się kryzys z trenerami i wydaje im się, że tak jest wszędzie. Podobno komercja z braku ludzi zatrudnia nawet byłego trenera BKS pana Mirka z którego wcześniej się podśmiewali :-) . Nie zapominajmy człowiek ze wsi wyjdzie wieś z człowieka nigdy.

 • Anonim (hjNRd), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za to w bobrzanach trenerzy to przyciągają dzieci jak magnes :) Efekt : 5 chłopców na dzisiejszym treningu młodzików u bobrzanów ..Tak o to ruszyła wielka akademia bobrów :) :)

  p.s.
  Ta nazwa klubu coraz bardziej mi się podoba :) )

 • 1
 • 2