BKS: juniorzy w lidze dolnośląskiej, seniorzy w klasie A

Akademia Piłkarska BKS zaprasza na treningi
fot. BKS Piłkarze BKS-u wracają do treningów. Już w najbliższy poniedziałek trenowanie wznawiają juniorzy starsi i młodziki. We wtorek na pierwszym treningu spotkają się seniorzy.
istotne.pl 0 rozgrywki, bks bolesławiec, maciej sawicki, tomasz jasiński, tomasz fulczyński

Reklama

Piłkarski sezon 2016/2017 zbliża się dużymi krokami. Już w przyszłym tygodniu do treningów powrócą piłkarze BKS. Najwcześniej, bo już 18 lipca, treningi wznowią juniorzy starsi i młodziki. Dokładne informacje o treningach dla poszczególnych kategorii wiekowych prezentujemy w tabeli poniżej. Informacje można również uzyskać u trenera koordynatora do spraw szkolenia Macieja Sawickiego, tel. 602 323 731.

Terminy i miejsca treningów piłkarzy BKSTerminy i miejsca treningów piłkarzy BKSfot. BKS

O tym, że warto trenować w BKS najlepiej świadczy fakt, że juniorzy młodsi tego klubu w sezonie 2016/2017 zagrają w lidze dolnośląskiej! Klub zaprasza na treningi wszystkich chłopców (U-17/U-16), którzy chcieliby dołączyć do BKS i podjąć rywalizację z takimi zespołami jak: Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, Chrobry Głogów czy Górnik Wałbrzych. Informacje dostępne są u trenera Tomasza Jasińskiego pod numerem telefonu 606 878 213.

Natomiast seniorzy BKS w nowym sezonie przystąpią do rozgrywek klasy A. Jest to dobra informacja dla kibiców i sympatyków klubu z Bolesławca. Seniorzy wracają po półrocznej przerwie spowodowanej wycofaniem zespołu z IV ligi. Pierwszy trening drużyny Tomasza Fulczyńskiego zaplanowano na 19 lipca, na godzinę 18:00. Miejsce treningu to stadion miejski przy ulicy Spółdzielczej w Bolesławcu. Wszystkich, którzy chcieliby zasilić szeregi BKS — klub zaprasza na treningi!

Informacje o składzie, sparingach i rozgrywkach BKS już niebawem na portalu Istotne.pl

Czy będziesz dopingować seniorów BKS w klasie A?
Tak
63.24 % głosów: 43
Nie
36.76 % głosów: 25
Logo DZPN i OZPNLogo DZPN i OZPNfot. DZPN/OZPN

BKS/ii

Reklama