Miasto Bolesławiec kupi dworzec PKS i zlikwiduje tzw. Sajgon?

Dyskusja dla wiadomości: Miasto Bolesławiec kupi dworzec PKS i zlikwiduje tzw. Sajgon?.


 • Anonim (AjWdje), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie starosto, w skarpetkach pana puszczą :) Może lepiej współpracować niż się dąsać i strzelać focha. W końcu za nasze podatki pan tam siedzi razem z etatowym członem.

 • Anonim (dRjUJt), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mądrze gada.

 • Anonim (A81bmi), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mnie wspomniany Sajgon nie przeszkadza. A estetom powiem: sorry, taki mamy klimat (gospodarczy) w naszym Bolesławcu.

 • Anonim (AE7hVB), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo dobry pomysł Panie Prezydencie. Dworzec i parkingi "TAK"

 • Anonim (A81byV), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sajgon to jest ale z drugiej strony ulicy gdzie pasażerowie w błocie po kolana czekają na busy

 • Anonim (ALlzTI), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  POpaprańcy ze Starostwa to wyjątkowi nieudacznicy kłamcy (jak to całe PO). Duzo gadają a g..no robią. Miało być tak pięknie: dworzec sprzedany, nowy tabor kupiony... i jeszcze galeria a wyszło jak zwykle, wielkie g....o!

 • Anonim (A81bx9), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tymczasem nasz pan starosta wkleja na swoj profil FB Kubusia Puchatka, Osiolka i Prosiaczka. Ktos wie co sie z nim dzieje?

 • Anonim (ePEA7j), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak jak nie popieram na co dzień działań Pana Prezydenta, tak w tym przypadku nie mogę odmówić logiki postępowania. Sytuacja z przewoźnikami już od kliku lat wymaga regulacji i jest ku temu okazja.
  Kiedy płatne parkingi w centrum miasta? Zwariować można od tych samochodów!

 • Anonim (A7w5el), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Decyzja pierwsza liga Brawo,koniec ze wstydem na Zgorzeleckiej,miasto w pełnej krasie a tam taki okropny rodzyn?

 • Anonim (A7w5n7), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo dobry pomysł tyle tylko,że starostwo te pieniądze przeje!

 • Anonim (A7w5n7), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (A81bx9) napisał(a):

  Tymczasem nasz pan starosta wkleja na swoj profil FB Kubusia Puchatka, Osiolka i Prosiaczka. Ktos wie co sie z nim dzieje?

  Chyba ma coś z pewną częścią ciała !

 • Anonim (ANUfMT), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kto doprowadził do sytuacji na działce przy Zgorzeleckiej? PREZYDENT ROMAN. Bo to on sprzedał tą działkę i zwalanie winy za tzw. Sajgon na władze starostwa jest z jego strony żenujące. Prezydent odwraca waszą uwagę od swojej nie udolnej działalności w sprawie działki przy Zgorzeleckiej. Dlaczego jego za to nie rozliczycie? Czy nie wydaje się wam ze Prezydent Roman kocha wydawać nie swoje pieniądze zadłużając niemiłosiernie miasto i jego mieszkańców. Przecież na radzie mówił o kredycie na zakup Dworca PKS. Prezydent kocha wydawać pieniądze na nowe "zabawki" (czytaj inaczej inwestycje), a później o nowe "zabawki" poprostu nie dba ( czytaj konserwuje, naprawia). Pamiętacie jak wyglądał w pełni oświetlony wiadukt lub tez w pełni działająca fontanna. Dobry gospodarz dba o to co już postawił, jak również z głową inwestuje. Tutaj takiego działania przynajmniej Ja nie widzę.

 • Anonim (ALlL1b), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  jednym słowem ,odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dla tego w wyborach oddalem glos na Piotra Romana. i nie pamiętam żeby jakis z jego pomyslow nie był trafny .Ten czlowiem po prostu działa ,tworzy a nie jak Starosta chlapie ozorem na prawo i lewo. Panie Starosto wywalil Pan na swój budynek dwanaście milionow a teraz trzeba go splacac .i co tu zrobić ,no tak trzeba zamknąć budowlankę potem sprzedać atrakcyjna dzialke ale jakie roszczarowanie nie pyklo . brawo dzieciaki nie daliście się. z pks tez nie pyklo . co to za decyzje . ludzie obudzcie się . przecież gdyby te pieniądze przeznaczyć na szpital ,mieli byśmy najlepsza placowke w okręgu ,przecież każdy z nas kiedyś skorzysta z usług szpitala .dużo można jeszcze pisać ale już szlak mnie trafia.

 • Anonim (AjWdje), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeden i drugi po takich samych pieniądzach. Nie potrafią się dogadać, tak jakby gospodarowali prywatnym majątkiem, jak Kargul z Pawlakiem. To o nich bardzo źle świadczy. Jeden drugi siedzą zbyt długo przy żłobie.

 • Anonim (AwyUO3), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fajny pomysł. Może dojazdy z niektórych miejscowości zwiekszylyby się. Byłoby super

 • 1
 • 2