Będzie tablica upamiętniająca ofiary katastrofy smoleńskiej

Dyskusja dla wiadomości: Będzie tablica upamiętniająca ofiary katastrofy smoleńskiej.


 • Anonim (evgggb), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Radni nie mają na co pieniędzy wydawać. Może niech postawią tablice na cześć powstańców styczniowych albo odzyskania niepodległości? Od teraz będzie w każdym mieście w Polsce tablica upamietniająca Smoleńsk?

 • Anonim (evgggb), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zresztą uważam to również za zabieg wizerunkowy, o ile wiem to w żadnym mieście w Polsce nie ma takich pomników prócz Warszawy.

 • Anonim (ANyoRU), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zaczyna sie ....

 • Anonim (vrYlG), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  PISia mać...ludziom pomoc nieść a nie tablice stawiać. Moze tablice dla taty rydza tez postawicie ?

 • Anonim (A7wzzG), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brak słów o zgrozo:@

 • Anonim (A5MDXq), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Masakra jakaś niechce jej widzieć w bolcu,pogielo was? Powieście se ja w ratuszu tam będziecie się mogli modlić do niej

 • Anonim (A7w52n), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W pełni popieram, jest to ważna część naszej historii i to tej najbliższej, którą pamiętamy wszyscy. Powinno nas jako społeczeństwo po prostu stać na to. Tam zginęli nie tylko politycy PiSu ale wielu ówczesnych ugrupowań politycznych.

 • Anonim (AE71BD), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (A7w52n) napisał(a):

  W pełni popieram, jest to ważna część naszej historii i to tej najbliższej, którą pamiętamy wszyscy. Powinno nas jako społeczeństwo po prostu stać na to. Tam zginęli nie tylko politycy PiSu ale wielu ówczesnych ugrupowań politycznych.

  Gdzie,co ? Zginęli przy ul.Kubika na murach obronnych?

 • Anonim (Aqs6qc), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (evgggb) napisał(a):

  Zresztą uważam to również za zabieg wizerunkowy, o ile wiem to w żadnym mieście w Polsce nie ma takich pomników prócz Warszawy.

  W wielu miastach są takie tablice. Np. w Legnicy. Oczywiście pytanie jest czy to jest jedyny sposób upamiętnienia tych osób? Może lepszym pomnikiem byłaby zgoda narodowa i poszanowanie drugiego człowieka? Taki pomnik znaczyłby o wiele więcej i byłby żywym i godnym upamiętnieniem osób.

 • Anonim (VcXwI), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Teraz beda wieszac tablice za nasze pieniadze! O zgrozo!
  A ja sie nie zgadzam! Place duze podatki w tym mescie i chce rozwoju miasta a nie zacofania! Jezeli moje pieniadze beda wydaniane na bzdety wymelduje sie z Boleslawca i automatycznie podatki zostana przeniesione. Na szpital tak, na Smolensk nie! Juz tyle tego nastawiano, nawieszano wszedzie, po jakiego diabla nasladowac nawiedzonych. Ten, kto to wymysil niech zaplaci z wlasnej kieszeni. Zapraszam do kasy. Radni, fajnie sie wydaje cudze pieniadze!
  Nie chce miesiecznic, tygodniowek i tego teatru. Zostawcie wrescie tragicznie zmarlych politykow w ciszy i spkoju!. Znalem J.Szmadzinskiego, on by was z tym teatrem w piruny pogonil!

 • Anonim (A7wzLN), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież chcą tę tablicę zrobić za pieniądze ze zbiórki osób prywatnych i partii politycznych a nie z podatków !!!i

 • Anonim (AKcLjq), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciemnogród

 • Anonim (AL0jDA), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Znowu pomnikomania,psu na budę potrzebna,kolejne lizanie rowa "nowszej" władzy z naszych podatków.Niech radni uszczkną ze swoich diet ,jak tak im brak kolejnej tablicy to świętowania.Już kiedys było " 100szkół na 1000-lecie państwa Polskiego" Wyścig "szczurów"- wyścig miast.

 • Anonim (AN0EUR), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pomysł godny pochwały! Czytaj ze zrozumieniem powyższy autorze tekstu: ze zbiórki, to nie z podatków!!!!!!!!!!!!!! zginęli przedstawiciele wielu ugrupowań z Prezydentem Polski na czele, a my jesteśmy cywilizowanym społeczeństwem, za ciemnogród niech uważają się Ci, co nie umieją złożyć hołdu..............wstyd. Tablica powinna być!

 • Anonim (hj5V9), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  JEŻELI OD NOWEGO ROKU ZNÓW MÓWI SIĘ TYLKO O PODWYŻKACH A JAK ZWYKLE O ZAROBKACH CISZA A ŻYĆ MUSZĘ TO GDZIE MI W GŁOWIE ODDAWAĆ HOŁD OFIAROM Ś.OWSZEM GDYBYM POSIADAŁ DIETĘ POSELSKĄ LUB RADNEGO PRZYKLEIŁ SIĘ DO STOŁKA NA WIELE LAT SKŁADAŁ BYM HOŁD