Radni w powiecie zagapili się podczas głosowania

Dyskusja dla wiadomości: Radni w powiecie zagapili się podczas głosowania.


 • Anonim (AN0rOm), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda, że radni koalicji rządzącej tak "politycznie "podeszli do kwestii składu Rady Społecznej. K. Konopka, cokolwiek by o nim nie powiedziec, w tej materii ma dużo wieksza wiedze i doświadczenie od kazdego z nowych członków Rady Społecznej Szpitala Powiatowego w Bolesławcu...

 • Anonim (eOFtnG), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  do Barnaby-rozumiem Twoją wypowiedż -okazjonalna na 1 kwietnia-to dobry żart o wiedzy i doświadczeniu w tej materii..Udało Ci się!!!Boki zrywać.

 • Anonim (ANue5Z), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Popieram poprzednią wypowiedź! K.K jest bardzo kompetentny, ale nie bla Bolesławca!

 • Cały artykuł to żart. Zbyt wiele faktów się nie zgadza.Pozdrawiam tych, którzy się nabrali. :)

 • Anonim (ANGgxo), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawe ilu ludzi dało się nabrać ???Jak poprzednik zauważył zbyt wiele faktów się nie zgadza z rzeczywistością. np Chodyra nie jest w radzie powiatu tylko w miejskiej.

 • Anonim (AN00C1), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ty obserwator ~ z Ciebie obserwator jak z koziej d..y trąba - p.Dominik Chodyra był delegowany do SRSP przez prezydenta P. Romana, więc się zgadza, kurczaczku!!!!

 • Anonim (AreOgl), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  w związku z załatwieniem sprawy zabezpieczenia powiatu przed ogniem ( figura św floriana) ściepą radnych powiatu sumą 1340 zł proszę, żadnych pieniędzy na straż pożarną. jednocześnie P Stasikproszę pinformować cały kraj o tym genialnym pomyśle. Wreszcie nasze lasy odetchną, grunt to właściwy dobór świętego. chociaz jak się przygląda poczynaniom naszych władców to i święty może nie pomóc.ciekawe co za swiętego zafunduje nam rada miasta... wzięli się chłopcy za licytację. czekam na dalsze "święte" pomysły, na normalne niestety nie ma co czekać.i jeszcze jedno P Stasik, szybko świętego do szpitala. tam też za tysiączek można sprawę załatwić. inaczej nie potraficie.

 • Anonim (ANGCaH), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ŚMIECHU WARTE.......................

 • Anonim, 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jakaś paranoja, starosta Lubania załatwia byłemu staroście Bolesławca pracę w Lubaniu na stanowisku prezesa ŁCM, chyba tylko po to by ten po zakończeniu kadencji nie pozwolił staroście Lubania się utopić i też go wyciągnął z bagna gdy będzie taka potrzeba. I tak to wszystko się kręci, jak gówno w przerębli. Państwo radni dajcie sobie spokój z ideałami , ta samorządność to jedno wielkie kłamstwo , ci u żłoba i tak zrobią z wami co zechcą i przyszykują sobie i tym co ich ratowali następne żłoby.

 • Anonim, 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ta rada społeczna to po co komu, po to żeby przyklepać prywatyzację SP ZOZ? Żeby starosta sam odpowiedzialności nie ponosił? Przecież już wszystkim wiadomym jest że szpital idzie w ręce prywatne.

 • Anonim (ANiluJ), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Decyzja Rady Nadzorczej Łużyckiego Centrum MedycznegoW dniu 26 kwietnia 2007 roku Rada Nadzorcza Łużyckiego Centrum Medycznego Sp. z o. o. w Lubaniu podjęła decyzję o tymczasowym powierzeniu stanowiska prezesa Łużyckiego Centrum Medycznego w Lubaniu panu Krzysztofowi Konopce. Krzysztof Konopka pochodzi z Bolesławca. Jest m.in. absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończył także zarządzanie w służbie zdrowia na Akademii Medycznej w Poznaniu. W latach 2002-2006 Krzysztof Konopka był Starostą Bolesławieckim.