Ukradł BMW warte 140 tys. zł. Pomogli je odzyskać policjanci z Czech

Ukradł BMW warte 140 tys. zł. Pomogli je odzyskać policjanci z Czech
fot. KPP Zgorzelec Policjanci zatrzymali 39-latka podejrzanego o kradzież samochodu marki BMW. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a mundurowi odzyskali skradzione auto.
istotne.pl policja, kradzież

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bogatyni otrzymali zgłoszenie o kradzieży samochodu marki BMW o wartości 140 tys. zł. Na miejscu policjanci ustalili, że sprawca wszedł do salonu sieci komórkowej i ukradł pozostawione na biurku kluczyki od auta, a potem sam pojazd, który był zaparkowany niedaleko salonu.

Mundurowi ustalili, że kradzieży pojazdu dokonał 39-letni mężczyzna, a także zlokalizowali skradzione auto na terenie Czech. W ramach współpracy międzynarodowej czescy funkcjonariusze pojechali na wskazane przez bogatyńskich policjantów miejsce i znaleźli skradzione mienie. Auto wróciło do właściciela, a dalsze czynności prowadzone przez mundurowych pozwoliły na ustalenie miejsca pobytu podejrzanego i na jego zatrzymanie.

Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Zatrzymany 39-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ukradł BMW warte 140 tys. złUkradł BMW warte 140 tys. złfot. KPP Zgorzelec
Ukradł BMW warte 140 tys. złUkradł BMW warte 140 tys. złfot. KPP Zgorzelec

KPP Zgorzelec/ii