Polsko-niemieckie kolędowanie

Polsko-niemieckie kolędowanie
fot. Meetingpoint Music Messiaen Meetingpoint Music Messiaen zaprasza na polsko-niemieckie kolędowanie, które będzie mieć miejsce 19 grudnia, w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego w Goerlitz.
istotne.pl goerlitz

Mimo że do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, już teraz pragniemy zaprosić Państwa na wspólne polsko-niemieckie kolędowanie! W kulminacyjnym dniu Śląskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Goerlitz, 19 grudnia 2014 r. między godziną 15:00 a 18:00, ze sceny zabrzmią kolędy, pastorałki i inne świąteczne melodie, pochodzące z repertuaru obu sąsiednich krajów. Meetingpoint Music Messiaen serdecznie zaprasza do udziału Państwa wraz z wychowankami.

Tradycyjnie, jak co roku, na Starym Rynku w Goerlitz odbywa się niezwykły i jedyny w swoim rodzaju w naszym regionie Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy. Także tradycyjnie już stowarzyszenie Meetingpoint pragnie zaprosić grupy ze szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, szkół muzycznych, a także seniorów do występu na specjalnej scenie i przedstawienia świątecznego repertuaru obejmującego kolędy i pastorałki z obu krajów – Polski i Niemiec.

Aby osłodzić, a jednocześnie „ogrzać” występ młodych artystów, organizatorzy przygotowali gorącą czekoladę oraz poczęstunek, a dodatkowo także przejazd zimową kolejką.

Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa wraz z wychowankami na polsko-niemieckiej scenie podczas Bożonarodzeniowego Jarmarku. Zapraszamy do zgłoszenia swojego udziału na adres mailowy: [email protected] lub telefonicznie: 0049 3581 661 269.

Magdalena Zielińska wraz z zespołem