Komenda Powiatowa Policji w Lubinie: Zostań policjantem!

Światła policyjne
fot. Krzysztof Gwizdała Jeśli chcesz czerpać satysfakcję z pracy, pomagać ludziom, spełniać się zawodowo w różnych sferach zawodowych – zostań policjantem.
istotne.pl 0 policja, miasto lubin

Reklama

– Z każdym rokiem zawód ten cieszy się coraz większym zaufaniem obywateli. To praca dla ludzi z pasją, w prestiżowej i państwowej instytucji. Zastanawiałeś się nad pracą w policji? Zrób kolejny krok. Nie czekaj, aż kto inny zajmie Twoje miejsce – mówią lubińscy mundurowi.

I dodają:

Służba w policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

To zawód dla profesjonalistów, który jest bardzo wymagający i dużo dający w zamian. Przekonało się o tym już ponad 100 tys. osób. Zawód ten daje także stabilne warunki pracy, o jakie trudno w dzisiejszych czasach.

Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie policji (www.policja.pl) oraz pod numerem telefonu 76 8406 313, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie i każdej komendzie miejskiej/powiatowej policji województwa dolnośląskiego.

KPP Lubin/ii

Reklama