Komendant Jan Izak idzie na emeryturę, Janusz Światowski nowym szefem Komisariatu w Ścinawie

Uroczysta odprawa kadry kierowniczej lubińskiej policji
fot. KPP Lubin Po 25 latach służby w policji na zasłużoną emeryturę odszedł kom. Jan Izak, komendant Komisariatu Policji w Ścinawie. Jego miejsce zajął nadkom. Janusz Światowski.
istotne.pl 0 policja, miasto lubin

Reklama

29 lutego 2016 r. odbyła się uroczysta odprawa kadry kierowniczej lubińskiej policji. W jej trakcie komendant powiatowy policji w Lubinie insp. Tomasz Gołaski oficjalnie pożegnał odchodzącego z szeregów policji na zasłużoną emeryturę kom. Jana Izaka. Komendant powiatowy podziękował odchodzącemu policjantowi za wieloletnią służbę oraz współpracę na rzecz mieszkańców powiatu lubińskiego.

Kom. Izak w Policji przepracował 25 lat.

1 marca 2016 r. odbyła się kolejna odprawa. Tym razem z udziałem policjantów z Komisariatu Policji w Ścinawie. W jej trakcie insp. Tomasz Gołaski powierzył obowiązki szefa tej jednostki nadkom. Januszowi Światowskiemu.

Nowy komendant ścinawskich policjantów posiada duże doświadczenie zawodowe. Pracował w wydziale dochodzeniowo-śledczym, zajmował również stanowiska kierownicze w lubińskiej policji. Ostatnio pracował jako kierownik Referatu Techniki Kryminalistycznej. Teraz, decyzją komendanta powiatowego policji w Lubinie, będzie odpowiadał za bezpieczeństwo mieszkańców Miasta i Gminy Ścinawa.

KPP Lubin/ii

Reklama