Awantura o alkohol i setki niedoręczonych listów i paczek

Awantura o alkohol i setki niedoręczonych listów i paczek
fot. KMP Legnica W środę 1 kwietnia po godz. 21:30 dyżurny legnickiej policji otrzymał wezwanie na interwencję domową. Kobieta zgłosiła awanturę z konkubentem. Na wskazany adres skierowano patrol z Wydziału Prewencji.
istotne.pl policja

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, drzwi otworzyła im 57-letnia kobieta, która stwierdziła, że powodem wezwania policji był fakt, że konkubent... nie daje jej pieniędzy na alkohol. Tyle że ona już się z nim dogadała i pomocy już nie potrzebuje. Mimo to mundurowi poprosili o możliwość wejścia do mieszkania.

Zastali tam 45-letniego konkubenta kobiety oraz... setki listów i innych przesyłek pocztowych rozsypane po całym pokoju. Kobieta i mężczyzna oświadczyli, że pracują w firmie pocztowej, a przesyłki mają być doręczone następnego dnia.

ListyListyfot. KMP Legnica
ListyListyfot. KMP Legnica
ListyListyfot. KMP Legnica

Funkcjonariusze zabezpieczyli całą znajdującą się w mieszkaniu korespondencję. Były to niedoręczone przesyłki z lat 2013-2015. Część z listów była otwarta. Część była pobrudzona odchodami zwierząt. Znajdowały się tam również podpisane poświadczenia odbioru korespondencji.

Teraz obojgu konkubentom może grozić kara do 2 lat więzienia.

KMP Legnica/ii