Mate zagra w Domu Studenta

Mate zagra w Domu Studenta
fot. UM Legnica We wtorek 24 lutego w Domu Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbędzie się koncert z cyklu Witelon Music Night, podczas którego zaprezentuje się zespół Mate.
istotne.pl koncert

Mate to autorski projekt muzyczny łączący folkową pasję, jazzową świadomość, rockowy pazur oraz świetne teksty o życiu i miłości w wielką dawkę pozytywnej energii.

Zielonogórsko-żarowski zespół istnieje od 2006 roku. Wśród inspiracji można odnaleźć reggae, ska, jazz, muzykę folkową z najróżniejszych miejsc na ziemi. Muzycy starają się nie zamykać na żadne wpływy, bo uważają, że muzyka nie zna granic i podziałów. Zespół Mate brał udział w popularnym muzycznym show „Must Be The Music. Tylko Muzyka”.

W roku 2009 znaleźli się wśród finalistów festiwali: Mayday Rock Festiwal oraz Rock In Minsk Fest. W roku 2010 zajęli II miejsce na festiwalu Wake Up & Live, a Rafał Żurawiński został wybrany najlepszym wokalistą. Otwierali także festiwal Reggae nad Wartą 2010.

Zespół zagra 24 lutego w Klubie Studenckim PWSZ im. Witelona w Legnicy (ul. Mickiewicza 10). Początek o 18:00. Wstęp wolny.

PlakatPlakatfot. UM Legnica

UM Legnica/ii